شمانیوز
کد خبر : 921811

رضا آذری به عنوان بازیکن تعویضی در هفته دهم به میدان رفت تا بیست و دومین بازیکن این فصل استقلال باشد که مورد استفاده قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر:تیم فوتبال استقلال تا پایان هفته دهم رقابتهای لیگ برتر با ۵ پیروزی، ۳ مساوی و ۲ شکست توانسته ۱۸ امتیاز کسب نماید و بعد از سپاهان، شهر خودرو و پرسپولیس در رده چهارم جدول قرار گیرد.

آبی پوشان با ۵ پیروزی متوالی که از هفته‌های ششم تا دهم به دست آوردند به ضعیت شان در جدول سر و سامان بخشیده تا رسما وارد کورس صدرنشینی در جدول شوند.

آندره استراماچونی سرمربی آبی پوشان تا پیش از دهمین بازی تیمش از ۲۱ بازیکن استفاده کرده بود در هفته دهم برای اولین بار به رضا آذری هافبک میانی و جوان این تیم فرصت بازی داد تا وی بیست و دومین بازیکن استقلال باشد که در این فصل بازی کرده است.

سید حسین حسینی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، عارف غلامی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، علی کریمی، مسعود ریگی، مرتضی تبریزی، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی، شیخ دیاباته، آرش رضاوند، هروویه میلیچ، محسن کریمی، علی دشتی، شاهین طاهرخانی، روزبه چشمی و سجاد آقایی ۲۱ بازیکنی بودند که پیش از رضا آذری برای آبی پوشان بازی کرده بودند.

در بین این ۲۲ بازیکن، سید حسین حسینی و وریا غفوری با ۱۰ بازی و ۹۰۰ دقیقه حضور در میدان بیشترین مشارکت را در بازیهای تیم شان داشته‌اند و محمد دانشگر با ۹ بازی و ۸۱۰ دقیقه، در جایگاه بعدی قرار می‌گیرد. دانشگر تنها یک بازی تیمش را به دلیل محرومیت از دست داد و به جز آن در همه دیدارهای آبی پوشان حضور کامل داشته است.

مهدی قائدی مهاجم جوان استقلال که بهترین دوران فوتبالی‌اش را سپری می‌کند با حضور در هر ۱۰ بازی این تیم یکی از پرکار ترین آبی پوشان است. اما او به لحاظ دقایق حضور در میدان بعد از فرشید اسماعیلی و علی کریمی قرار می‌گیرد.

اسماعیلی یک دیدار تیمش را به دلیل محرومیت از دست داد و در ۹ بازی این تیم به میدان رفته که جمع دقایق حضورش ۷۳۶ دقیقه می‌باشد و از نظر دقایق حضور در میدان، چهارمین بازیکن استقلال است و علی کریمی با ۷۱۹ دقیقه بعد از اسماعیلی قرار می‌گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه