شمانیوز
کد خبر : 922131

ملی پوش فوتبال بانوان پس از حضور در لیگ ترکیه گفت: بار سنگینی روی دوشم است و با عملکرد خوب باید راه را برای بازیکنان ایرانی باز کنم.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر: لژیونر فوتبال بانوان درباره حضورش در لیگ ترکیه و حضور در تیم کوناک اسپور گفت: با توجه به سن کمی که دارم (فقط ۱۸ سال سن دارم) بار سنگینی روی دوشم است. هم تیمی هایم سن بالایی دارند و شرایط لیگ ترکیه با ایران کاملا متفاوت است. تیم ما به تنهایی ۵ لژیونر دارد. تیم‌های ترکیه از سایر کشورها بازیکن در اختیار می‌گیرند.

 

گلنوش خسروی ادامه داد: تیم ما دو بازیکن از نیجریه، یک بازیکن از رومانی و یک بازیکن از مقدونیه دارد. هر بازیکنی حتی اگر تراز اول باشد برای اینکه بتواند جز نفرات اصلی قرار گیرد باید خودش را به کادر فنی اثبات کند. من نیز شاید اثباتم کمی زمان بر باشد ولی امیدورام بتوانم نماینده خوبی برای ایران باشم و بتوانم با اثبات خودم مثمر ثمر باشم تا بازیکنان ایرانی شناخته تر شوند.

 

 

265136_319

 

وی افزود: اکثر کشورها به جذب بازیکنان سیاه پوست علاقه مند هستند چرا که این بازیکنان عملکرد خوبی داشته اند من نیز باید با عملکرد خوبم ابتدا باعث افتخار خودم شوم و سپس راه را برای سایر بازیکنان باز کنیم. با نمایش خوب در لیگ ترکیه باید باعث شوم تا استقبال بیشتری به جذب بازیکنان ایرانی داشته باشند.

خسروی در پایان گفت: بازی‌های ملی نیز در پیش است و امیدوارم ببیشتر از گذشته به تیم ملی کمک کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه