شمانیوز
کد خبر : 922330

مدیران باشگاه بایرن مونیخ بدشان نمی‌آید که هدایت این تیم آلمانی را دوباره به پپ گواردیولا بسپارند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی، جست‌وجو برای یافتن جانشینی مناسب برای نیکو کواچ همچنان توسط مدیران باشگاه بایرن مونیخ ادامه دارد و حالا خبر می‌رسد که بایرنی‌ها بدشان نمی‌آید که پپ گواردیولا را به آلیانتس آرنا بازگردانند، سرمربی‌ای که بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ هدایت باواریایی‌ها را برعهده داشت و این تیم را به سه قهرمانی در بوندس‌لیگا، دو قهرمانی در جام حذفی آلمان، یک قهرمانی در سوپرجام آلمان و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها رساند.

 

نشریه آلمانی «بیلد» با انتشار گزارشی مدعی شد که مدیران باشگاه بایرن امیدوار هستند که بتوانند گواردیولا را به مونیخ بازگردانند و برای این کار حتی به طور مرتب با این سرمربی اسپانیایی در تماس هستند. مدیران بایرن بر این باورند که پپ دیگر از بودن در منچسترسیتی خوشحال نیست، به طوری که حتی همسر و فرزندانش به اسپانیا بازگشته‌اند. آیا گواردیولا که هنوز خانه‌اش را در مونیخ دارد، علاقه‌ای به بازگشت به این تیم دارد؟ مدیران بایرن مونیخ معتقدند که این سرمربی اسپانیایی احتمال بازگشتش به این تیم را رد نخواهد کرد، هرچند اخباری از نزدیکان پپ به گوش می‌رسد که او قصد دارد پس از ترک منچسترسیتی در رده ملی مشغول به کار شود.

 

توماس توخل، سرمربی کنونی پاری‌سن‌ژرمن و اریک تن‌هاخ، سرمربی فعلی آژاکس اصلی‌ترین گزینه‌های سرمربیگری بایرن مونیخ هستند، هرچند شانس استخدام تنهاخ که بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ هدایت تیم ذخیره‌های بایرن مونیخ را برعهده داشت، در تابستان پیش‌رو بیشتراست. هانسی فلیک، مربی موقت بایرن هم مشکلی برای بازگشت به پست قبلی خود یعنی دستیار سرمربی و کار در کنار یک سرمربی بزرگ ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه