شمانیوز
کد خبر : 922456

علی پروین، اسطوره فوتبال ایران بعد از شکست شب گذشته تیم‌ملی مقابل عراق در مقدماتی جام‌جهانی در خصوص این بازی صحبت کرد و اعتقاد داشت تیم‌ملی شب گذشته نمایش خسته‌ای از خودش ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوزو به نقل از خبرانلاین: تیم ملی ایران شب گذشته در دیدار مقابل عراق شکستی بدموقع را تجربه کرد. بعد از این مسابقه صحبت های زیادی در خصوص نحوه بازی تیم ملی و این شکست مطرح شد. یکی از کسانی که درباره این بازی صحبت کرد علی پروین بود. پروین در واکنش به شکست شب گذشته ایران گفت: اگر قرار است انتقادی شود باید انتقاد درستی باشد. ما نمی‌گوییم مربی تیم ملی بد است بلکه می‌گوییم که تیم خسته است، اما اینکه دلیل آن چیست باید مشخص شود. آن انگیزه و شادابی که باید در تیم ملی وجود داشت را بین بازیکنان ندیدیم و دنبال توپ نمی‌دویدند. سردار آزمون در جلوی زمین تک و تنها بود و تنهایی که نمی‌توان گل زد.

او صحبت های خود را اینطور ادامه داد: به نظر من تیم ملی خسته بازی کرد. بچه‌های تیم ملی سرحال نبودند اما نمی‌دانم دلیل این مسئله چیست و باید از سرمربی تیم ملی این مسأله را بپرسید. هیچ موقع ما مقابل عراق اینقدر ذلیل بازی نکردیم. اما باز هم من فکر می‌کنم از این مرحله صعود می‌کنیم و سایر رقبا را شکست می‌دهیم.

پروین همچنین در خصوص انتقادها از کاپیتان ایران، مسعود شجاعی گفت:وقتی مربی می‌بیند که اعصاب شجاعی خراب است و یک کارت زرد هم دارد به نظر من باید او را تعویض می‌کرد. او این کار را نکرد تا شجاعی اخراج شد و این ایراد مربی است. وقتی مربی می‌بیند که یک بازیکن عصبانی است و یک اخطار دارد باید او را تعویض کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه