شمانیوز
کد خبر : 922706

آخرین کاندیدای انتخابات فدراسیون والیبال با تائید خبر صلاحیتش گفت: از حاشیه و نفاق دوری می‌کنم، به شرط آنکه دوستان هم همین رویه را طی کنند.

 به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر: درحالی‌که روز یکشنبه خبر تائید صلاحیت بهنام محمودی را منتشر کرد، برخی رسانه‌ها این خبر را تکذیب کردند اما امروز بهنام محمودی خبر تائید صلاحیتش را اعلام کرد.

بهنام محمودی در پاسخ به این سؤال که آیا این بار خبر تائید صلاحیت درست است یا خیر؟ گفت: بله این‌بار این خبر واقعیت دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که چه مشکلی وجود داشت که روز گذشته شائبه‌هایی درباره خبر تائید صلاحیت شما منتشر شد؟ افزود: مشکل خاصی وجود نداشت، بایدمراحل قانونی طی می‌شد که خدا را شکر انجام شد و وزیر ورزش و جوانان دستور لازم را صادر کرد.

آخرین کاندیدای انتخابات فدراسیون والیبال در ادامه درباره برگزاری انتخابات اظهار کرد: تمام تلاش من این است که افرادی در والیبال حضور داشته باشند که بتوانند به این رشته کمک کنند؛ هدف پرچم ایران و والیبال است. تمام کاندیداها توانمند هستند، نباید این‌طور باشد شخصی که رأی آورد و رئیس فدراسیون والیبال شد، سایر کاندیداها را کنار بگذارد. امیدوارم یک رقابت سالم برگزار شود. ذات ورزش، پهلوانی و مرام است.

محمودی ادامه داد: هر کسی که رأی آورد، نباید سایر دوستان را حذف کند. هدف همه ما ورزش، صداقت و والیبال است. ان شاءالله انتخابات بدون حاشیه برگزار شود. کمی زمانبندی دیر شد. باید فدراسیون شرایطی فراهم می‌کرد و تدابیری می‌اندیشید که کاندیداها برنامه‌های خود را اعلام کنند اما به دلیل مشکلات به وجود آمده و قطعی اینترنت، کمی شرایط سخت شد و انتخابات والیبال که برای مردم بسیار مهم است، سوت و کور برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که تائید صلاحیت شما در فاصله دو روز مانده به برگزاری انتخابات اعلام شد، آیا مشکلی با این موضوع ندارید چرا که برنامه‌های خود را اعلام نکرده‌اید؟ گفت: من در کنار والیبال، از حاشیه، نفاق و اختلاف دوری می‌کنم به شرط آنکه سایر دوستان نیز همین رویه را داشته باشند. اگر این‌طور باشد، والیبال موفق خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه