شمانیوز
کد خبر : 923083

براساس مفاد قرارداد فدراسیون فوتبال و مارک ویلموتس رقم قرارداد بین این دو محرمانه است و هیچ یک از دو طرف حق افشای قرارداد را ندارند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، بعد از ناکامی تیم ملی در بازی با بحرین و عراق مباحث زیادی درخصوص مبلغ قرارداد مارک ویلموتس مطرح شد. در حالی که برخی تصور می‌کردند مربی بلژیکی ارزان‌تر از کارلوس کی‌روش باشد، مشخص شد رقم قرارداد مارک ویلموتس به همراه دستیارانش در ایران (بدون در نظر گرفتن پاداش ها و آپشن های درج شده در قرارداد) نزدیک به ۲/۶ میلیون دلار است.

 

خیلی‌ها درخواست داده‌اند فدراسیون فوتبال مبلغ قرارداد مارک ویلموتس را اعلام کند، اما این اتفاق تاکنون صورت نگرفته است چراکه براساس مفاد قرارداد فدراسیون فوتبال و مارک ویلموتس رقم قرارداد بین این دو محرمانه است و هیچ یک از دو طرف حق افشای قرارداد را ندارند. به واقع افشای قرارداد از سوی مارک ویلموتس یا فدراسیون فوتبال خلاف قرارداد است و در صورتی که هر یک از این دو این کار را انجام دهد طرف مقابل می‌تواند شاکی شود و دست به شکایت بزند. ایران در زمان حضور کارلوس کی‌روش در تهران یکی از گران‌ترین مربیان فوتبال جهان را در اختیار داشت.

 

برخی به این موضوع نقد داشتند و می‌گفتند همه توان مالی فوتبال ایران صرف پرداخت دستمزد کارلوس کی‌روش می‌شود، در حالی که نباید این‌چنین باشد. برخی البته به این انتخاب راضی بودند و می‌گفتند اعتلای تیم ملی ارزش هزینه کردن را دارد. به هر صورت تصور این بود که این بار فدراسیون فوتبال دست به جذب مربی ارزان‌تری زده است، اما با ارقامی که در خصوص قرارداد مارک ویلموتس اعلام می‌شود به نظر می‌رسد او نه تنها از کارلوس کی‌روش ارزان‌تر نیست بلکه گران‌تر هم هست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه