شمانیوز
کد خبر : 923131

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: خدا را شکر دیگر برنامه‌های تلویزیونی که محتوایی نداشتند وجود ندارند!

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، سوشا مکانی پس از برتری یک بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: من مقابل هواداران پرسپولیس هیچ حرفی برای گفتن ندارم و همیشه سرم مقابل آنها پایین بوده است. تا آخر عمر پرسپولیسی هستم و هواداران این تیم در قلب من جای دارند.

 

 

بیشتر بخوانید:

فوری/ آخرین خبرها از وصل شدن اینترنت

 

 

 

سنگربان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تکذیب مصاحبه منتسب به او در آستانه دیدار پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان گفت: چند روز پیش از این دیدار مصاحبه خیالی منتشر شد که در آن از جانب من عنوان شده بود که دیگر به پرسپولیس فکر نمی‌کنم! من در حدی نیستم که بخواهم بگویم به پرسپولیس فکر نمی‌کنم. این صحبت‌ها نیز از طرف کسانی مطرح شده بود که دوست ندارند موفقیت من را ببینند. تمام تلاش من در این روزها موفقیت تیمم بوده است و امیدوارم در ادامه مسیر پرسپولیس نیز عملکرد موفقی داشته باشد.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: همیشه کار خود را انجام دادم و تلاش کردم در تمرینات بهترین عملکرد را داشته باشم. در پرسپولیس نیز همین‌گونه تمرین می‌کردم تا بتوانم صد درصد توان خود را ارئه کنم. در زمان حضور در پرسپولیس خیلی‌ها تلاش کردند در بیرون از زمین تمرکز مرا به‌هم بزنند که تا حدودی در این موضوع نیز موفق بودند.

 

مکانی خاطر نشان کرد: این دوستان می‌دانستند از لحاظ فنی توانایی لطمه زدن به من را ندارند و تمام تمرکز خود را بیرون از زمین گذاشته بودند. حضور ۱۵، ۱۶ ساله من در سطح اول فوتبال نشان می‌دهد که از لحاظ فنی مشکلی ندارم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که حضور در فوتبال اروپا چه تأثیری در عملکرد او داشته است، گفت: صد درصد حضور در فوتبال اروپا از لحاظ فنی به من کمک کرد. کمترین کمک حضور در اروپا، آرامشی است که یک بازیکن دارد. آنها فقط به مسائل فنی اهمیت می‌دهند. خدا را شکر دیگر برنامه‌های تلویزیونی که محتوایی نداشته و به دنبال ضربه زدن به بازیکنانی که باب میل آنها رفتار نمی‌کرد، بودند وجود ندارد و آرامش به فوتبال ایران بازگشته است.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که هنوز کسانی که به آرامش او لطمه می‌زدند در باشگاه پرسپولیس وجود دارند، گفت: نمی‌دانم، اما من در باشگاه پرسپولیس دوستان زیادی دارم و با برانکو و کادر مربیگری آن زمان پرسپولیس نیز رابطه محترمانه‌ای داشتم، اما خبر می‌رسید برخی دوستان تا نام مرا می‌شنیدند، ناراحت می‌شدند.

 

مکانی درباره حضورش در تیم ملی فوتبال گفت: تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا در لحظه بهترین باشم و کسی که در لحظه بهترین باشد، رؤیاهای بزرگی که یکی از آنها حضور در تیم ملی است، دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه