شمانیوز
کد خبر : 923358

تنیسور سوییسی به اشتباهش در نرفتن به مکزیک اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا: راجر فدرر قلب‌های مردم مکزیک را در ورزشگاه مونومنتال پلاسا د توروس دزدید. تنیسور سوییسی برابر السکاندر زورف قرار گرفت و توانست حریف آلمانی‌اش را ۲ بر یک شکست دهد اما حمایت ۴۰ هزار نفری تماشاگران (رکورد تماشاگر برای یک مسابقه تنیس شکسته شد) او را بیش از همه به وجد آورده بود. فدرر پس از بازی گفت: نتیجه مهم‌تر از همه چیز نبود. ابتدا باید به همه شب بخیر بگویم که برای تماشای بازی به ورزشگاه آمده بودند. برای هردویمان (من و تنیس) این موضوع اهمیت زیادی داشت و توانستیم در مکزیک تاریخ‌سازی کنیم.

تنیسور سوییسی در ادامه افزود: ۲۳ سال بود که به اینجا نیامده بودم، چه اشتباهی کردم. با این حال به من فرصت دادند تا در مقابل این مردم فوق‌العاده بازی کنم. آمدن به اینجا مانند یک رویا یود. به خاطر حمایتتان تشکر می‌کنم. این روز در تاریخ تنیس باقی خواهی ماند و من با ساشا (زورف) در این شهر زیبا بودم. از تک‌تک شما قدردانی می‌کنم.

فدرر در پایان با فریاد مشهور مکزیکی خداحافظی کرد و گفت: می‌خواهم بدانید من از راه طولانی آمدم و برای من توقف در اینجا باورنکردنی بود و هرگز این روز را فراموش نخواهم کرد. زنده باد مکزیک!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه