شمانیوز
کد خبر : 923667

از توییت اعتراضی تا توافق بر سر فسخ قرارداد

انتشار صحبت‌های مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران در توییتر درباره اختلافش با فدراسیون فوتبال در رسانه‌های بلژیکی و فرانسوی بازتاب گسترده‌ای داشت.

به گزارش شمانیوزبه نقل از ورزش سه، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران، مربی کم‌حرفی است و کمتر علاقه‌ای به مصاحبه با رسانه‌ها دارد. شاید به همین علت بود که انتشار صحبتهای او درباره اختلافش با فدراسیون فوتبال ایران در توییتر، باعث شده رسانه‌های بلژیکی و فرانسوی به ماجرای حضور یا رفتن او از نیمکت ایران بپردازند و اظهارات او بازتاب گسترده‌ای در این رسانه‌ها داشته باشد.

 

اکثر رسانه‌های بلژیکی و فرانسوی که به بازتاب حضور یا جدایی ویلموتس از تیم ملی ایران پرداختند به صورت تلویحی بر این عقیده بودند که با توجه به جمیع شرایط، ویلموتس احتمالا از ایران خواهد رفت و به زودی سکان هدایت ایران را تحویل خواهد داد.

 

وبسایت فرانسوی ouest-france با انتشار مطلبی درباره اختلاف ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران به واکنش ویلموتس پرداخت و از تیتر "ویلموتس رفتار فدراسیون فوتبال ایران را محکوم کرد" استفاده کرد. این سایت اشاره می‌کند که ویلموتس مدعی شده که فدراسیون ایران به شکل مکرر مفاد قراردادش با او را نقض کرده است.

 

 

نشریه فرانسوی اکیپ هم به ماجرای ویلموتس و تیم ملی ایران پرداخته و مثل وبسایت قبلی از قول ویلموتس خبر می‌دهد که این مربی بلژیکی فدراسیون ایران را به نقض مفاد قراردادش متهم کرده و ناراحتی خود را از این بابت نشان داده است.

 

 

وبسایت موندیال اسپورت هم در گزارشی به صحبتهای ویلموتس درباره اختلافش با فدراسیون فوتبال ایران پرداخته و اشاره می‌کند که چندین رسانه ایرانی و بین‌المللی مدعی شده‌اند که ویلموتس به زودی ایران را ترک خواهد کرد و سکان هدایت تیم ملی را تحویل خواهد داد.

 

 

نشریه لِسوار هم گزارشی درباره اختلاف ویلموتس و فدراسیون فوتبال ایران منتشر کرده و از تیتر " ایران پنج ماه و نیم است به مارک ویلموتس، سرمربی سابق بلژیک حقوق نداده" برای مطلب خود استفاده کرده است. این نشریه به نقل از ایرنا اعلام کرد که ویلموتس به احتمال زیاد از تیم ملی ایران جدا خواهد شد. لسوار شکست 2-1 مقابل عراق را مهمترین عامل در پایان کار ویلموتس در ایران می‌داند.

 

 

سایت بلژیکی اسپورت‌مگزین هم از تیتر "ایران به دنبال تعویض ویلموتس" استفاده کرده و به نقل از ایرنا می‌گوید فدراسیون فوتبال ایران در حال مذاکره با برانکو ایوانکوویچ کروات است تا او را به جای ویلموتس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور منصوب کند. این وبسایت بلژیکی حتی مدعی می‌شود که ویلموتس با فدراسیون درباره  فسخ قراردادش به توافق رسیده است.

 

 

دیگر رسانه‌های بلژیکی و فرانسوی مثل RTBF و RTL هم در گزارشهایی مشابه مدعی شدند ویلموتس با فدراسیون ایران برای تحویل دادن سکان هدایت تیم ملی به توافق رسیده و به زودی برانکو ایوانکوویچ بعد از رسیدن به توافق با فدراسیون به عنوان جانشین او معرفی خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه