شمانیوز
کد خبر : 923851

فاجعه ای که رخ نداد

دقایق پایانی دیدار امشب رئال مادرید و پی اس جی بسیار پرتنش و نفسگیر دنبال شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، دقیقه 43 بازی و در حالی که رئال با تک گل کریم بنزما از پی اس جی پیش بود، مائورو ایکاردی با تیبو کورتوا تک به تک شد. ستاره آرژانتینی توسط گلر رئال سرنگون شد و داور نیز بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد تا پی اس جی در یک قدمی به تساوی کشاندن بازی قرار بگیرد.

دیاس داور پرتغالی به کورتوا نیز کارت قرمز نشان داد تا شرایط برای رئال مادرید بدتر نیز شود. رئالی ها سخت به این پنالتی و اخراج معترض بودند و ادعا می کردند که ایکاردی بیرون محوطه سرنگون شده است.

 

 

 

 

 

 

صحنه توسط وی ای آر تحت کنترل بود و پس از چند دقیقه از داور خواسته شد تا به کنار زمین برود و از مانیتور به بازبینی اتفاقات مربوط به سرنگونی ایکاردی بپردازد. او خیلی زود به زمین برگشت و اعلام کرد که بازی باید از کنار زمین و توسط رئال پیگیری شود. به این ترتیب پنالتی و کارت قرمز پس گرفته شد تا رئال از یک فاجعه در انتهای نیمه اول فرار کند.

دلیل تصمیم داور این بود که ادریسا گئیه قبل از همه اتفاقات منجر به پنالتی، مارسلو را هل داده بود و این صحنه از چشم داور پنهان مانده بود. رئال در نیمه اول تیم برتر میدان بود و اگر وی ای آر نبود، نیمه دوم سختی انتظارش را می کشید.

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه