شمانیوز
کد خبر : 923941

مجله فرانس فوتبال که هفته آینده قرار است جایزه معتبر توپ طلا را به بهترین بازیکن جهان اهدا کند، در مطلبی عجیب از اعتراف مهمی نوشت که مسی برای نیمار در مورد آینده خودش انجام داده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبر ورزشی، نیمار ستاره فوتبال برزیل مدت‌هاست تبدیل شده به سوژه اصلی رسانه‌های ورزشی فرانسه و اسپانیا. او تابستان گذشته به صراحت از تمایل خود به جدایی از جمع پاریسی‌ها خبر داد، اما این موضوع بعد از جنجال‌های فراوان و مذاکرات متعددی که بین نمایندگان بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن صورت گرفت، میسر نشد.

 

با این وجود مسئولان پاری‌سن‌ژرمن می‌دانند که تابستان آینده، نیمار دیگر در تیمشان ماندنی نیست و نمی‌توانند او را در پاریس نگه دارند. بازیکنی که تمایل فراوانی به بازگشت به بارسلونا و قرار گرفتن در کنار دوست و هم‌تیمی قدیمش، لیونل مسی دارد، اما در عین حال از پیشنهاد بازی در رئال‌مادرید، رقیب و دشمن بارسلونا نیز استقبال کرده است، اما دیروز مجله فرانس فوتبال که هفته آینده قرار است جایزه معتبر توپ طلا را به بهترین بازیکن جهان اهدا کند، در مطلبی عجیب از اعتراف مهمی نوشت که مسی برای نیمار در مورد آینده خودش انجام داده است.

 

طبق نوشته مجله فرانس فوتبال، بعد از اینکه بارسلونا سال گذشته در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آنفیلد مقابل لیورپول ۴ بر صفر شکست خورد و از این رقابت‌ها حذف شد، لیونل مسی که به شدت از این موضوع ناراحت بود در مکالمه‌ای تلفنی به نیمار این‌طور گفته است: «ما فقط با همدیگر می‌توانیم برنده لیگ قهرمانان شویم. می‌خواهم که به بارسلونا برگردی. من تا دو سال دیگر از اینجا می‌روم و تو هم تنها می‌مانی. از آن به بعد ستاره تیم خودت هستی و جانشین من خواهی شد.»

 

مسی به نیمار: بیا تا با هم لیگ قهرمانان را ببریم

 

اینکه آیا مسی واقعاً چنین موضوعی را به نیمار گفته یا نه هنوز مشخص نیست، اما با توجه به اینکه فرانس فوتبال مجله فوق العاده معتبری است که کمتر به انتشار خبر‌های نادرست روی می‌آورد، به نظر می‌رسد که اتفاق مهمی در بارسلونا در حال رخ دادن است. فوق ستاره آرژانتینی که در دو سال گذشته تیمش در دو بازی فاجعه‌بار مقابل رم و لیورپول از لیگ قهرمانان حذف شده (و هر دو بار نیز در بازی‌های رفت با برد قاطع مقابل حریفان زمین را ترک کرده بودند) از این وضعیت تیمش به شدت ناراحت است.

او حتی امسال نیز امید چندانی به موفقیت با این تیم بارسلونا ندارد، دست‌کم در لیگ قهرمانان اروپا. نیمار هم که در پاریس وضعیت خوبی ندارد و زیر سایه ستاره جوانی مثل کیلیان امباپه قرار گرفته است، نمی‌خواهد فرصت بازی کردن مجدد کنار مسی را از دست بدهد و به همین دلیل احتمال حضور او در تابستان آینده در نوکمپ هر روز بیشتر از قبل می‌شود. به نظر می‌رسد مسی به خداحافظی از بارسلونا و حضور در فوتبال آرژانتین فکر می‌کند، چرا که همواره از این گفته که دوست دارد فوتبالش را در کشور خودش به پایان برساند.

 

اما آیا واقعاً دو سال بعد، مسی در بارسلونا نخواهد بود؟ هواداران بارسلونا حتی لحظه‌ای نیز نمی‌توانند به مثبت بودن پاسخ این سؤال فکر کنند.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه