شمانیوز

این روزها برای کاپیتان متعصب تیم استقلال فرصتی فراهم شده تا ثابت کند انتقادات و اظهارات ابتدای فصل اشتباه بوده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از جام نیوز : استقلال بر خلاف روزهای اول فصل، حالا حسابی روی دور افتاده و فرمول بردن را کاملا یاد گرفته؛ حتی در مسابقاتی که نمایش فوق‌العاده‌ای هم ندارد. آنها شاید مقابل نساجی در بهترین فرم‌شان نبودند، اما حالا یاد گرفته‌اند چطور برنده باشند.

 

این استقلال از نظر هارمونی و همدلی، تیم خوبی است که حتی منتقدانش را هم راضی کرده و الان همه دارند در مورد شانس قهرمانی‌اش حرف می‌زنند. با این همه اما ظاهرا هنوز هم یادآوری برخی انتقادات ابتدای فصل، آبی‌پوشان را عصبی می‌کند. به عنوان مثال دیروز وریا غفوری گفته: «عده‌ای ابتدای فصل حرف‌های کلیشه‌ای می‌زدند، اما حالا همه چیز روشن شده است.»

 

به نظر می‌رسد مهم‌ترین کلیدواژه‌ای که باعث عصبانیت وریا شده، استفاده از عبارت «تیم بی‌بزرگتر» است. در روزهایی که استقلال خوب نتیجه نمی‌گرفت، بسیاری بر این باور بودند که این تیم چون بازیکن بزرگ ندارد به مشکل خورده است. آنها می‌گفتند با جدایی همزمان امثال مهدی رحمتی، پژمان منتظری، خسرو حیدری و ... حالا دیگر کسی نیست که استقلال را در زمین رهبری کند. مسلما این حرف‌ها به وریا غفوری بر خورده است، چرا که او در فصل جدید کاپیتان اول آبی‌ها شده بود و اینکه می‌گفتند تیم بزرگتر ندارد، مستقیما به معنای نفی قدرت راهبری غفوری به شمار می‌آمد.

 

حالا اما نتایج خوب استقلال ورق را برگردانده و فرصت تسویه‌حساب با منتقدان را به وریا داده است؛ بازیکنی که خودش هم مثل تیمش این هفته‌ها احیا شده و نمایش‌های بسیار بهتری ارایه می‌دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه