شمانیوز
کد خبر : 924234

مارک ویلموتس تمامی پل‌های حمایتی پشت‌سر خود را از دست داده است.

  به گزارش شمانیوز به نقل از جام نیوز، در شرایطی که مهدی تاج سخت در تلاش است تا مارک ویلموتس را بر روی نیمکت تیم ملی ابقا کند، اغلب ارکان‌های فوتبال ایران مخالف ادامۀ همکاری با وی هستند تا این بار شاهد حملۀ رئیس هیئت رئیسۀ فوتبال ایران بر علیه این مربی بلژیکی باشیم.

 

 

 

اسلامیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در این باره اظهار داشت: با این شرایط نمی‌توانیم با ویلموتس کنار بیاییم ویلموتس رزومه خوبی داشت و فدراسیون هم هدفش این بود که یک مربی خوب را به تیم ملی بیاورد.  من فکر می کنم که شرایط حال حاضر و داستان هایی که داریم که به گونه ای است که نمی توانیم با ایشان کنار بیاییم. ویلموتس به عنوان یک چهره بین المللی فوتبال از شرایط ایران باخبر بود و حتما می دانست که ما ممکن است در زمان پرداخت مشکل داشته باشیم اما در نهایت پول را می دهیم. انتظار داشتیم که او با آگاهی از این مساله به ایران بیاید.فدراسیون هرچه او خواست را فراهم کرد، بیشترین زمان مرخصی را داشته و پول دستمزدش را هم داده است. نمی دانم ویلموتس دیگر چه می خواهد.

 

برانکو ایوانکوویچ سابقه هدایت تیم ملی ایران و حضور در جام جهانی را داشته و در چند سال اخیر به عنوان سرمربی پرسپولیس فعالیت کرده است. او سال گذشته پس از سومین قهرمانی پیاپی با پرسپولیس از این تیم جدا شد و به الاهلی عربستان پیوست که پس از چند ماه از آن تیم به‌دلیل نتایج بد اخراج شد.

 

برانکو ایوانکوویچ یک بار در جام جهانی ۲۰۰۶ روی نیمکت تیم ایران نشست و با دو باخت برابر مکزیک و پرتغال و یک تساوی با آنگولا در همان مرحله گروهی حذف شد. حالا صعود به مرحله دوم جام جهانی یک هدف بزرگ برای برانکو است. هدفی که می‌تواند ثابت کند عملکردش از کارلوس کی‌روش هم بهتر بوده است!

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه