شمانیوز
کد خبر : 924249

شادی پنجمین گل کاپیتان پارس جنوبی در بازی با شاهین بوشهر جنجال ساز شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش‌سه ، محمد نوری بازیکن باتجربه زردپوشان جنوبی فوتبال ایران روز گذشته از روی نقطه پنالتی پنجمین گل فصل خود را به ثمر رساند تا در رده دوم جدول گلزنان لیگ برتر قرار بگیرد. نوری که عنوان بهترین هافبک گلزن تاریخ لیگ برتر را نیز یدک می کشد اما در بازی با شاهین شادی گلی انجام داد که جنجال ساز شد.


کاپیتان پارس جنوبی بعد از گلزنی به نشانه اینکه پنجمین گل خود را به ثمر رسانده، با دستانش عدد 5 را نشان داد اما با توجه به اینکه طرفداران شاهین پشت عکاسان نشسته بودند و نوری نیز سابقه کاپیتانی پرسپولیس را دارد، برخی هواداران تیم میزبان دربی و حتی اعضای این تیم هم تصور کردند او به نشانه باخت 5 بر صفر شاهین مقابل پرسپولیس برای اعضای این تیم کری خوانده است.


از این رو هواداران شاهین اقدام به فحاشی علیه محمد نوری کردند و درگیری های لفظی نیز میان مسئولان شاهین و این بازیکن در بین دو نیمه شکل گرفت.


در این خصوص البته فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی نیز بعد از دربی بوشهر در نشست خبری حضور یافت و گفت: «محمد نوری در لیگ پنج گله شد و به کورس آقای گلی‌ رفت به خاطر همین آن حرکت (نشان دادن انگشتان دست راست) را انجام داد اما هواداران شاهین تصور کردند نوری به شکست تیم آنها برابر پرسپولیس با پنج گل را نشان داده‌است.»

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه