شمانیوز

دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی به طور حتم امروز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر :تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود که از ساعت ۱۷:۳۰ امروز شنبه در هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان نساجی مازندران باشد.

این در حالی است که به دلیل آلودگی هوای شدید تهران و برگزاری مسابقه ورزشی در شرایط خطرناک برگزاری این مسابقه در ابهام قرار گرفته بود.

با توجه به این موضوع رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر اعلام کرد که به طور حتم دیدار پرسپولیس و نساجی امروز برگزار می‌شود.

سهیل مهدی در این باره اعلام کرد:‌ با توجه به اینکه اطراف ورزشگاه آزادی میزان آلایندگی کمتر است و شاخص آلودگی نیز از حد خطر پایین‌تر است دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی به طور حتم برگزار می‌شود.

همچنین مسابقه پیکان تهران و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه شهدا شهر قدس تهران نیز طبق برنامه اعلام شده قبلی برگزار می شود. 

با توجه به آلودگی چند روز اخیر شهر تهران، برگزاری دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر در ابهام قرار داشت و شایعاتی مبنی بر تعویق این بازی به گوش می‌رسید.

با این حال سازمان لیگ برتر اعلام کرده با توجه به اینکه شاخص آلودگی هوا طی ساعات برگزاری این دیدار کمتر از ۱۷۰ است، دیدار دو تیم طبق برنامه برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه