شمانیوز

سرمربی استقلال ترکیب تیمش را برای بازی حساس با سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر مشخص کرد.

به گزارش شمانیوزبه نقل از ورزش سه، استقلال بعد از کسب هشت پیروزی پشت سرهم امروز در شرایطی به مصاف سپاهان می رود که این تیم مهمترین آزمون فصل خود را پشت سرخواهد گذاشت، بازی که اگر آبی ها در آن پیروز شوند می توانند نام خود را به عنوان جدی ترین کسب عنوان قهرمانی مطرح کنند.

 

در بازی امروز سیدحسین حسینی مثل بازی های قبلی در درون دروازه استقلال قرار خواهد گرفت و در غیاب محمد دانشگر روزبه چشمی راس عقب خط دفاع آبی ها خواهد بود و سیاوش یزدانی و عارف غلامی متمایل به چپ و راست بازی خواهند کرد.  خط دفاع استقلال امروز کار بسیار سختی برابر مهاجمان سرزن سپاهان خواهند داشت و باید دید آیا می توانند روز موفقی پشت سر بگذارند یا نه.

 

هروویه میلیچ و وریا غفوری دو بال راست و چپ استقلال خواهند بود که باید تلاش کنند در حملات حضور پررنگی داشته باشند، ضمن اینکه موفقیت آنها در کارهای دفاعی هم بسیار مهم خواهد بود.

 

امروز علی کریمی و مسعود ریگی هافبک دفاعی های استقلال خواهند بود که باید تلاش کنند فشار کمتری روی خط دفاعی تیم شان بیاید، در این بین وظیفه دفاعی ریگی بیشتر است و علی کریمی می تواند جلوتر بیاید و در حملات هم شرکت کنند.

 

همچنین فرشید اسماعیلی به عنوان تک هافبک تهاجمی استقلال باید برای مهدی قائدی و شیخ دیاباته موقعیت سازی کند.

 

در این بین استراماچونی بازیکنانی مثل علی دشتی، سجاد آقایی، آرش رضاوند و مرتضی تبریزی را روی نیمکت دارد که می تواند در جریان بازی از آنها استفاده کند.

 

* ترکیب استقلال در بازی برابر سپاهان به شرح زیر است:

 

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، وریا غفوری، هروویه میلیچ، علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی و شیخ دیاباته

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه