شمانیوز

برانکو ایوانکوویچ بابت مطالبات خود از دوران حضورش در پرسپولیس و عدم دریافت آن، به فیفا شکایت برده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبر ورزشی، سرمربی کروات سابق پرسپولیس که در پایان دوره چهار سال و اندی خود در این تیم، در ابتدای فصل به قراردادش با این تیم پایان داد، اکنون بابت عدم دریافت مطالباتش شکایت خود را به فیفا برده است.

در شرایطی که پرسپولیسی‌ها طی چند وقت اخیر مدعی بودند که با توجه به قرارداد دو ساله با این مربی، خطری متوجه باشگاه نخواهد بود، با این حال برانکو با تنظیم شکایت خود به فیفا و اشاره به عدم پرداخت مطالبات و همچنین مالیات دوره حضورش در این تیم، خواهان مشخص شدن وضعیت خود شده است.

نامه شکایت برانکو روز جمعه به فدراسیون فوتبال و دبیرخانه و امور بین الملل ابلاغ شده و روز شنبه نیز در اختیار پرسپولیس قرار گرفت و در آن درخواست شده نسبت به ادعای برانکو در اولین فرصت پاسخ داده شود.

حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی پرسپولیس در خصوص این موضوع اینطور توضیح داده است: در روز‌های قبل شکایت آقای برانکو و همکارانش به باشگاه رسیده، اما ما در تلاش هستیم تا بین طرفین تفاهم صورت بگیرد. تلاش ما این است که این تفاهم در خارج از فیفا به دست بیاید چرا که آقای برانکو و همکارانش برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیدند و افتخارات زیادی به دست آوردند و مدیریت جدید باشگاه تاکید دارد جای پرسپولیس و آقای برانکو و همکاران‌شان فیفا نیست. مطمئناً دیر یا زود بین باشگاه پرسپولیس و آقای برانکو توافق حاصل خواهد شد، اما در این بین باید هم حق آقای برانکو حفظ شود و هم حق باشگاه. آقای برانکو و دستیارانش بابت زحماتی که کشیدند طبق قرارداد مطالباتی که دارند که اتفاقا مطالبات سنگینی هم هست و حقی خواهند داشت، اما از طرف دیگر به دلیل فسخ یک‌طرفه قرارداد، باشگاه پرسپولیس هم برای خود حقی قائل است. به همین دلیل و به قول آقای انصاری‌فرد بحث گرفتن تخفیف از آقای برانکو اصطلاح درستی نیست. در مجموع امیدواریم که به توافق و تفاهم برسیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه