شمانیوز

اشتباه عجیب سرمربی آلمانی تیم فوتبال بنی‌یاس امارات موجب شکست انضباطی این تیم در یکی از بازی‌های لیگ شد.

 

به گزارش شمانیوز به نقل از تسنیم، تیم فوتبال بنی‌یاس در رقابت‌های لیگ امارات با نتیجه 3 بر یک فجیره را شکست داد اما حریف در پایان بازی به صورت مکتوب استفاده از 7 بازیکن خارجی به صورت همزمان در ترکیب بنی‌یاس را مورد اعتراض قرار داد. این اعتراض از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امارات پذیرفته شده و بنی‌یاس در دیداری که پیروز شد، با نتیجه 3 بر صفر طبق حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امارات بازنده شد.

 

نکته جالب توجه این است که آیاندا پاتوسی بازیکن سابق استقلال عامل شکست تیم شفر به شمار می‌رود. سرمربی آلمانی ابتدا تیمش را با 4 بازیکن خارجی به میدان فرستاد و در ادامه دو بازیکن خارجی دیگر به عنوان یار تعویضی وارد زمین شدند و آیاندا پاتوسی بازیکن اهل آفریقای جنوبی در دقیقه 88 سومین تعویض بنی‌یاس لقب گرفت تا همزمان 7 بازیکن خارجی در ترکیب این تیم حضور داشته باشند در حالی که طبق قانون لیگ امارات استفاده از حداکثر 6 بازیکن خارجی به طور همزمان مجاز است.

 

بر این اساس شکایت باشگاه الفجیره پذیرفته شده و تیم بنی‌یاس با اشتباه عجیب کادر فنی و استفاده همزمان از 7 بازیکن خارجی در ترکیب خودش 3 بر صفر بازنده شد.

 

شکست بنی‌یاس با وجود برتری در زمین با اشتباه عجیب شفر/ باز هم پای پاتوسی در میان است!

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه