شمانیوز
کد خبر : 924478

فهرستی از رده‌بندی نامزدهای دریافت توپ طلا به شبکه‌های اجتماعی درز کرده که مدعی است لیونل مسی و ویرژیل فن‌دایک در رتبه‌های اول و دوم و کریس رونالدو در رتبه چهارم این فهرست قرار دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه ، فهرستی از رده‌بندی نامزدهای دریافت توپ طلای 2019 در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مدعی است در حال حاضر رده‌بندی، نهایی شده و لیونل مسی برنده توپ طلای امسال خواهد بود.

 

 

البته پیش از این هم رسانه‌های زیادی اعلام کرده بودند که لیونل مسی بیشترین شانس را برای بدست آوردن ششمین توپ طلای خود دارد ولی با ویرژیل فن‌دایک مدافع لیورپول رقابتی تنگاتنگ دارد. در این فهرست که در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده مسی در نهایت با 446 امتیاز موفق شده از فن‌دایک که 382 امتیاز دارد پیشی گرفته و برنده توپ طلا شود.

 

 

رای‌‌گیری درباره توپ طلا پیش از این به پایان رسیده ولی هنوز مشخص نیست که این فهرست که تصاویر آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده فهرست رسمی است یا نه.

 

 

در این فهرست محمد صلاح دیگر ستاره لیورپول در رتبه سوم قرار دارد و کریستیانو رونالدو در رتبه چهارم قرار گرفته است.

 

سادیو مانه دیگر ستاره لیورپول در رتبه پنجم این لیست قرار دارد و کیلین امباپه ستاره پاری سن ژرمن در رتبه هفتم ایستاده است.

 

 

توپ طلا به بازیکنی تعلق می‌گیرد که در سال تقویمی بهترین عملکرد را داشته باشد. روزنامه‌نگارانی منتخب از سراسر دنیا به فهرستی شامل سی بازیکن رای می‌دهند و توپ طلا بر اساس آرای آنها به بهترین بازیکن انتخاب شده در رای‌گیری اهدا می‌شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه