شمانیوز
کد خبر : 924508

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان پس از دیدار این تیم مقابل استقلال گفت: انتظار ما از هواداران استقلال بیشتر از این‌ها بود و البته خوشحالیم که هواداران ما هم صبوری کردند و عکس‌العمل خاصی به این اتفاقات نداشتند.

به گزارش شمانیوز به نقل ازخبر ورزشی، مسعود تابش در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید اظهار داشت: بازی بسیار سنگینی بود و استقلال این روز‌ها خیلی آماده است. ما هم فوتبال خوبی ارائه دادیم و البته چند بازیکن را هم در اختیار نداشتیم در مجموع فکر می‌کنم با اینکه بازی سختی برای دو تیم بود، اما تماشاگران داخل ورزشگاه و بیرون آن از تماشای بازی لذت بردند.


وی افزود: به نظرم حق دو تیم در این بازی باخت نبود چرا که موقعیت‌های زیادی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند. بازی جوانمردانه‌ای شاهد بودیم، اما متاسفانه در این بین شاهد رفتار خارج از عرف برخی از هواداران استقلال بودیم. با اینکه ما پیش‌بینی‌های لازم را برای جلوگیری از بروز حواشی انجام داده بودیم، ولی حواشی از سمت هواداران استقلال قبل از بازی شروع شد و متاسفانه علاوه بر شکستن صندلی در جایگاه استقلال اتفاقات دیگری از جمله فحاشی هم رخ داد.


مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: انتظار ما از هواداران استقلال بیشتر از این‌ها بود و البته خوشحالیم که هواداران ما هم صبوری کردند و عکس‌العمل خاصی به این اتفاقات نداشتند. با این حال جنگ سالمی بین دو تیم بود و سه چهار بازیکن حال حاضر استقلال هم سابقه بازی در سپاهان را داشتند، اما ای‌کاش هواداران استقلال هم صبر بیشتری داشتند. با این حال ما شاهد یکی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ بودیم و برای استقلالی‌ها هم احترام زیادی قائلیم.


تابش در مورد خطای هندی که بازیکن سپاهان انجام داد، تصریح کرد: اشتباهات داوری هم مثل اشتباهات بازیکنان است. خطایی که بازیکن ما در محوطه خودی انجام داد برخی معتقدند پنالتی بوده است. نمی‌خواهم در مورد داوری حرفی بزنم چراکه داور‌های ما اکثرا جوان هستند و باید به آن‌ها اجازه داد که در آرامش کار کنند.


وی در پایان در مورد اینکه استقلالی‌ها از داور بازی شکایت کرده‌اند و آیا سپاهان هم شکایتی دارد یا خیر خاطرنشان کرد: استقلالی‌ها قبل از بازی هم اعتراضاتی داشتند، ولی ما اعلام کردیم هیچ مشکلی وجود ندارد و هر داوری که برای این بازی انتخاب شود ما به انتخاب کمیته داوران احترام می‌گذاریم شاید در گذشته مشکلاتی بوده باشد، ولی بار‌ها پنالتی‌ها ما در بازی‌های مختلف دیده نشده و البته پنالتی‌های عجیبی علیه ما گرفته شده است. به هر حال انسان جایزالخطاست و ان‌شاءالله که از این به بعد شاهد اشتباهات کمتر و بازی‌های زیباتری باشیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه