شمانیوز
کد خبر : 924545

کلبرسون، بازیکن سابق منچستریونایتد، معتقد است که این تیم برای موفقیت به یک شماره 10 در ترکیب تیمش نیاز دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد در فصل جدید نتایج ضعیف و البته دور از انتظاری کسب کرده است. شاگردان اوله گنار سولسشر در حال حاضر در رتبه یازدهم جدول قرار گرفته اند و علاوه بر عدم نتیجه گیری، نمایش های کسل کننده ای نیز ارائه می دهند؛ موضوعی که نا امیدی هواداران شیاطین سرخ را در پی داشته است.

 

کلبرسون، بازیکن سابق منچستریونایتد، اما معتقد است که این تیم برای موفقیت به یک بازیکن در پست شماره 10 نیاز دارد. او در این باره گفت: " منچستریونایتد تیم خوبی دارد ولی آن‌ها نیاز به یک شماره 10 دارند که بتواند بازی را کنترل کند و بازی را پیش ببرد. بسیاری از تیم‌ها بازیکنانی دارند که توانایی بازی در جلو را داشته و می‌توانند گلزنی کنند ولی منچستریونایتد چنین بازیکنی ندارد. فیلیپه کوتینیو می‌تواند یک گزینه مناسب برای منچستریونایتد باشد. می دانم اخیرا مشکلاتی در بایرن مونیخ و بارسلونا داشته ولی بازیکنانی مثل کوتینیو، کیفیت خود را از دست نمی‌دهند. او بازیکن فوق العاده ای است که یک گزینه عالی برای منچستریونایتد نیز به حساب می آید."

 

 

 

 

کلبرسون در ادامه پیرامون وضعیت اوله گنار سولسشر نیز گفت: " به نظر من سولسشر اخراج نخواهد شد اما باید با تحمل فشارها را تحمل کند. منچستری‌ها باید برای آینده برنامه ریزی کنند. این موضوع که تیم‌ها بسیار زود مربیان خود را عوض می‌کنند را دوست ندارم چرا که مربیان به زمان برای هماهنگی و اجرای برنامه‌های خود نیاز دارند. اگر به حمایت از اوله ادامه دهند، او تیم خوبی در آینده تشکیل خواهد داد."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه