شمانیوز

اوایل فصل که استقلال نتایج خوبی در لیگ برتر به دست نمی‌آورد، خیلی‌ها گفتند و نوشتند مشکل تیم استراماچونی این است که «بزرگتر» ندارد.

 به گزارش شمانیوز به نقل از جام نیوز، اوایل فصل که استقلال نتایج خوبی در لیگ برتر به دست نمی‌آورد، خیلی‌ها گفتند و نوشتند مشکل تیم استراماچونی این است که «بزرگتر» ندارد. این مطالب طبعا بیشتر از هر کسی باعث آزار وریا غفوری بود؛ بازیکنی که امسال کاپیتان اول تیم شده بود و خطاب کردن لفظ «بی‌بزرگتر» به استقلال، انکار نقش و شایستگی او برای رهبری تیم به حساب می‌آمد.

 

درست در همین شرایط هم یک جدل لفظی بین وریا و علی خطیر، معاون مستعفی و پرحاشیه استقلال پیش آمد. کار تا آنجا ادامه یافت که خطیر با اشاره به جدایی باند موسوم به سفتا (رحمتی و رفقا) از استقلال، خطاب به غفوری گفته بود: «یادت نیست به من گفتی مهدی رحمتی را از تیم کنار بگذارید، تیم درست می‌شود؟ آیا تیم درست شد؟ مشکل باند سفت‌ها بود؟ باز باند سفت‌ها در کورس قهرمانی قرار داشتند، شما که سر دسته باند شل‌ها هستید، چه کار کرده‌اید؟ استقلال هر چه می‌کشد، از دست باند شل‌هاست!»

 

 

حالا اما استقلال با فرماندهی باند شل‌ها، تراکتورسازی را در خانه‌اش چهارتایی می‌کند و سپاهان را هم در اصفهان تا پای جان آزار می‌دهد. از قضا بهترین بازیکن نبرد اصفهان خود وریا غفوری بود؛ کسی که جنگید، تیمش را جلو برد، یک توپ به تیر زد و یک پاس گل داد. حالا وریا تیم جوانش را به پیش می‌برد، اما مدتهاست که خبری از آقای معاون نیست. اینها را نوشتیم تا برخی آدم‌ها بدانند رسانه‌ها آنقدر هم فراموشکار نیستند و هر ادعای نسنجیده‌ای از سوی آنها، بالاخره روزی در معرض اعتبارسنجی قرار داده خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه