شمانیوز

تیم فوتبال استقلال در حالی برابر سپاهان در اصفهان متوقف شد که تا واپسین لحظات بازی با نتیجه ۲ بر یک از این تیم پیش بود.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، استقلال و سپاهان در یکی از جذاب ترین بازیهای نیم فصل نخست مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار جذاب و نسبتا پر گل با تساوی به پایان رسید.

آبی پوشان ابتدا در این بازی از میزبان خود عقب افتادند و بعد از آن نبض بازی را در دست گرفتند و با فشار بی امانی که به سپاهان وارد کردند ۲ بار دروازه این تیم را باز کردند. در حالی که به نظر می‌رسید استراماچونی و تیمش ۳ امتیازی بازی را با خود به تهران می‌آورند، نورافکن بعد از دقیقه ۹۴ کار را به تساوی کشید تا ۲ امتیاز از کف این تیم برود. 

این اولین باری نبود که آبی ها در این فصل بعد از دقیقه ۹۴ دروازه شان باز می شد و آنها امتیازات زیادی را در ثانیه‌های واپسین بازی از دست داده‌اند.

سریال گل‌های خورده این تیم بعد از دقیقه ۹۵ از همان هفته نخست و دیدار برابر ماشین سازی آغاز شد که تیم تبریزی با گل دقیقه ۹۶ اولین شکست فصل را به شاگردان استراماچونی تحمیل کرد تا حداقل یک امتیازی که آبیها می‌توانستند از آن بازی بگیرند، از بین برود. 

آنها در هفته دوم نیز در حالی که در ورزشگاه آزادی یک بر صفر از فولاد پیش بودند، در ثانیه‌های پایانی دروازه شان باز شد تا ۲ امتیاز حساس هم در این بازی از دست بدهند.

سومین بار این اتفاق در هفته پنجم و دیدار با ذوب آهن افتاد. در این بازی استقلال با نتیجه ۲ بر یک از حریف پیش بودند که گل ارسلان مطهری در ثانیه های پایانی کار را به تساوی کشید و ۲ امتیاز هم در آن بازی از دست دادند.

با یک حساب سر انگشتی به راحتی متوجه می‌شویم استقلالی‌ها در همین ۱۲ هفته گذشته از لیگ برتر، ۷ امتیاز را در وقت‌های تلف شده و بعد از دقیقه ۹۵ از دست داده‌اند که حتی اگر نیمی از این امتیازات را هم از دست نرفته بود، همین الان با اختلاف صدر جدول را در اختیار داشتند.

 

دلیل صدرنشین نشدن استقلال مشخص شد/ ۷ امتیازی که در وقت اضافه پرید

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied