شمانیوز

صحبت‌های مکانی مبنی بر شکایت از پرسپولیس خشم هواداران این تیم را در فضای مجازی به همراه داشت.

 به گزارش شمانیوز به نقل ازجام نیـوز، سوشا مکانی دروازه بان سابق پرسپولیس طی مصاحبه ای عنوان کرده بود از پرسپولیس شکایت خواهد کرد.

 

مکانی در این خصوص گفته است: من پرسپولیسی بودنم را پیش از این و چند سال قبل ثابت کردم. آن زمان بازیکنی بود که بازی نکرد و 800میلیون پول گرفت و رفت، اما من که جوانی‌ام را برای پرسپولیس گذاشتم هیچ اقدامی برای دریافت پولم نکردم. من 4 سال دنبال پولم نبودم، اما مسئولان باشگاه حتی یک تماس هم با من نگرفتند و من هرگز این بی‌حرمتی را فراموش نمی‌کنم. آن‌ها نمی‌توانند با این کار‌ها من را مقابل هواداران پرسپولیس قرار دهند چرا که من پرسپولیسی بودنم را پیش از این ثابت کردم. همان زمان بازیکنی بود که حتی یک موقعیت گل ایجاد نکرد، اما یک میلیارد پول گرفت من 4 سال صبر کردم و حالا به قول یک بزرگی حقم را می‌خواهم و حق گرفتنی است.

 

 

بعد ازاین صحبت‌ها و در حالی که هواداران متعصب پرسپولیس معتقدند حضور او در فصل نخست هدایت برانکو در تیمشان باعث شد پرسپولیس قهرمانی را به دلیل تفاضل گل از دست بدهد. برخی هواداران در فضای مجازی از این صحبت او خشمگین شده‌اند و نسبت به آن واکنش تندی از خود نشان دادند، بویژه اینکه او حتی در بخش از صحبت‌هایش  گفته بود اگر کمیته انضباطی به طلب من از پرسپولیس رسیدگی نکند به فیفا یا ای اف سی شکایت خواهد کرد. البته او در بازی مقابل پرسپولیس در هفته گذشته یکی از ستاره های زمین بود و چند موقعیت 100درصد را نیز از تیم سابقش گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه