شمانیوز
کد خبر : 924682

اسطوره فوتبال انگلیس در سال گذشته زیان زیادی در برندهای تجاری خود داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از ایلنا: شرکت‌های دیوید بکهام در سال گذشته در مجموع ضرر مالی داشتند. دلیل اصلی این زیان، برند  مد  ویکتوریا بکام بوده است.

این  زن و شوهر  در سال گذشته پس از کسر  مالیات  5/1 میلیون پوند زیان داده‌اند. این در حالی است که آنها چهار سال پیش 31میلیون پوند سود کسب کرده بودند.

با وجود این ضرر، دیوید و ویکتوریا به خودشان بیش از 7میلیون پوند سود  سهام  دادند. به این ترتیب آنها از سال 2014 تاکنون 51میلیون پوند  سود سهام  به دست آورده‌اند.

شرکت ویکتوریا بکام 10 سال پیش تأسیس شده و تاکنون 7/34میلیون پوند ضرر کرده است. این زیان‌ها را دیوید بکام مرتباً جبران کرده است.

سال گذشته زیان شرکت ویکتوریا بکام به 3/12میلیون پوند افزایش یافت، چراکه لباس‌های 2هزار پوندی و کیف‌های هزار پوندی او فروش نرفت.

در سال‌های اخیر این دو نفر از حق پخش تصویر دیوید بکام سود خوبی داشته‌اند اما شرکت او که

DB Ventures نام دارد، سال گذشته دچار مشکل شده است.

جدیدترین آماری که منتشر شده نشان می‌دهد این دو نفر از نظر  درآمد  مالی اوضاع مساعدی نداشته‌اند. البته گفته می‌شود  ثروت  این دو نفر با هم 355میلیون پوند است.

این زیان‌ها باعث شده برخی به این نتیجه برسند که محبوبیت این دو نفر در  جهان  رو به کاهش است. یک متخصص  صنعت  می‌گوید: «حق پخش تصویر او رو به افول است. او 44 سال دارد و سودی که از راه حق پخش تصویر او به‌دست می‌آید دارد کم می‌شود. اگر شرکت ویکتوریا که در عرصه مد فعال است بتواند یک سال سودآور باشد، من تعجب خواهم کرد. سرمایه‌گذاران روی شرکت ویکتوریا بسیار سرسخت و جدی هستند و می‌خواهند به سود برسند.»

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه