شمانیوز

مدافع استقلال که محرومیت تعلیقی مربوط به دربی بابت اعتراض به داور در پرونده دارد در بازی با سپاهان هم بار دیگر مرتکب چنین اشتباهی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ایلنا: بعد از دربی و در حالی که گزارش خاصی از داور این  بازی  نرسیده بود، مسئولان  کمیته انضباطی  با مرور فیلم بازی عارف غلامی مدافع استقلال را دو جلسه از همراهی تیمش محروم کردند، بهانه این محرومیت هم دست زدن عارف برای داور بازی بود (البته به حالت طعنه). این رفتار در حالی از سوی غلامی سر زد که این بازیکن روی نیمکت  استقلال  بود و حتی درون  زمین  هم حضور نداشت.

نکته اینجا بود وقتی کمیته انضباطی خبر محرومیت غلامی را روی سایت فدراسیون گذاشت، غلامی فوراً خودش را به خیابان سئول رساند تا برای مسئولان انضباطی توضیح دهد که هدفی از بابت دست زدن برای داور دربی نداشته است. صدای توضیحات عارف در آن مقطع حتی به طبقات دیگر فدراسیون هم رسید.

آنقدر تند و تند برای مسئولان انضباطی توضیح می‌داد که آنها از نحوه برخورد این بازیکن خنده‌شان گرفت اما این همه حرص و جوش هیچ تأثیری در سرنوشت حکم عارف غلامی نداشت و این بازیکن محرومیت خود را طی کرد. بعد از این اتفاق مدافع استقلال در مصاحبه‌ای عنوان کرد که دیگر به قضاوت داوران لیگ اعتراضی نمی‌کند اما انگار عارف غلامی خیلی زود دچار فراموشی می‌شود چراکه این بازیکن در بازی روز گذشته  استقلال و سپاهان  در صحنه‌ای که داور بازی خطای او را روی بازیکن سپاهان گرفت چنان به داور بازی اعتراض کرد انگار چه اتفاقی افتاده است.

در این صحنه حتی عارف با دست به سینه زاهدی فر داور این بازی کوبید تا باعث تعجب همه شود، اعتراض بیش از اندازه این بازیکن به داور نه تنها در تصمیم زاهدی‌فر اثری نداشت بلکه می‌تواند باعث دردسر جدیدی برای این بازیکن شود. اگر زاهدی‌فر این رفتار عارف غلامی را گزارش کند یا اینکه مسئولان انضباطی با مرور فیلم بازی متوجه رفتار زشت او با داور بشوند احتمال محرومیت برای او وجود دارد. عارف غلامی بعد از گذشت چند هفته از لیگ نشان داده که بازیکن خوبی از نظر فنی است اما این بازیکن نتوانسته روی رفتار خودش تاکنون هیچ مدیریتی داشته باشد و این نکته باعث دردسر خود این بازیکن و حتی تیمش می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه