شمانیوز

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان به احتمال بازگشت به رقابت‌های بوندسلیگا و هدایت یک تیم باشگاهی واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از بیلد، یواخیم لوو از سال ۲۰۰۶ هدایت تیم ملی فوتبال آلمان را بر عهده دارد و توانسته با این تیم قهرمانی در جام جهانی را به دست آورد.

لوو قبل از هدایت ژرمن‌ها در سال ۱۹۹۶ تا ۹۸ هدایت اشتوتگارت را در رقابت‌های بوندسلیگا برعهده داشت همچنان که در لیگ‌های اتریش، ترکیه و سوئیس هم مربیگری کرده است.

او درباره بازگشت به بوندسلیگا و برعهده گرفتن هدایت یک تیم باشگاهی گفت: من برنامه‌های برای بازگشت به بوندسلیگا ندارم و این تصمیم من است.

یواخیم لوو درباره شکست تیم کلیزمن در دیدار برابر دورتموند گفت: دوست داشتم که دوست بسیار خوبم کلینزمن در بازگشت به بوندسلیگا حداقل یک امتیاز را به دست آورد اما متاسفانه هرتابرلین تن به شکست داد. من با کلینزمن و کوپکه رابطه خوبی دارم و خوشحالم که این دو در بوندسلیگا حضور دارند.

یواخیم لوو درباره هانس فلیک، دستیار سابقش که هدایت بایرن مونیخ را برعهده گرفته است، گفت: نمی‌دانم سرنوشت او با بایرن مونیخ چه خواهد شد. باید دید که سران این باشگاه آیا می‌خواهند که این مربی را در زمستان حفظ کنند یا اینکه برنامه‌های دیگری در سر دارند.

او در پایان گفت: بازیکنان بایرن به فلیک اعتماد دارند و این مربی توانسته نتایج بسیار خوبی به دست آورد. شکست برابر لورکوزن چیزی را تغییر نمی‌دهد. خوشحالم که او در تیم بزرگ بایرن مربیگری می‌کند. بدون شک او می‌داند چه فرصت بزرگی را به دست آورده است و نهایت تلاشش را به کار می‌گیرد تا نتایج لازم را به دست آورد.

بایرن مونیخ با هدایت فلیک در پنج بازی توانسته چهار پیروزی به دست آورد و تنها شکست این تیم برابر لورکوزن در بوندسلیگا بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied