شمانیوز
کد خبر : 924739

اتلتیکومادرید در دیدار برابر تیم‌های یوونتوس و بارسلونا بیش از ۳۰ بار به سمت دروازه‌ها شوت زد اما نتوانست به گلی دست یابد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از آس، اتلتیکومادرید نمی‌تواند به گل برسد و روزها یکی پس از دیگری می‌گذرد. با این که روخی بلانکو در دو بازی پیش از فیفا دی چهره خوبی از خود نشان داد، مشکل این تیم این است که پیروزی‌ها فرا نمی‌رسند. ادامه این مشکل وضعیت را بدتر کرده است یعنی تیم نمی‌تواند گلزنی کند. بازیکنان قرمز و سفیدپوش هر بار تلاش بیشتری می‌کنند اما توپ از خط عبور نمی‌کند. اتلتیکو در یکی از هفته‌های سخت خود در این فصل که به تورین سفر کرد تا با یوونتوس بازی کند و میزبان بارسلونا بود ۳۲ ضربه به سمت دروازه زد با این حال هیچ گلی نتوانست به ثمر برساند.

بارسا در واندا متروپولیتانو لحظات سختی را تجربه کرد. خطرناک‌ترین بازیکن برخلاف انتظارها ماریو ارموسو بود. ابتدا تیرک دروازه و سپس معجزه مارک آندره تراشتگن اجازه نداد مدافع اتلتیکو گلزنی کند. تنها بازیکن سابق اسپانیول برای گلزنی تلاش نکرد. آلوارو موراتا شش ضربه به سمت دروازه زد، البته تنها یک ضربه‌اش در چارچوب بود. همان ضربه دروازه‌بان آلمانی را مجبور کرد تا دوباره یک مهار فوق‌العاده داشته باشد. ژائو فلیکس، آنخل کورئا و فلیپه دو ضربه به سمت دروازه زدند. سهم کوکه، سائول نیگس، تریپیه و اکتور اررا هم یک ضربه بود. یعنی به جز یان اوبلاک (دروازه بان) و توماس همه بازیکنانی که در ترکیب اصلی حضور داشتند شانس خود را برای گلزنی امتحان کردند.

این آمار نشان می‌دهد بازیکنان روخی بلانکو در ضربه پایانی بی دقت بودند. از ۱۷ ضربه تنها دو توپ را دروازه‌بان مهار و یک ضربه به تیرک برخورد کرد. در تورین نیز شرایط مشابه بود. از ۱۵ تلاش تنها دو ضربه سائول در چارچوب بودند. به همین خاطر تیم دیگو پابلو سیمئونه دست خالی از تورین بازگشت. در بازی برابر یوونتوس، اتلتیکو ۳۰ دقیقه پایانی نمایش خوبی از خود ارائه داد.

با این حال شرایط فرقی نداشت. ۱۵ ضربه سه‌شنبه و ۱۷ ضربه در یکشنبه با گلی همراه نشد. این تیم برابر گرانادا ۱۷ ضربه زد اما توانست به گل دست یابد. لودی برای تیمش گلزنی کرد. اتلتیکو دوران مشکل  خود در خلق موقعیت را گذارنده است اکنون باید در ضربات آخر دقت کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه