شمانیوز
کد خبر : 924758

هیچ جایزه ای به ایران نرسید

ستاره جوان تیم ملی قطر و باشگاه السد، بالاتر از دروازه بان ملی پوش ایران عنوان بهترین بازیکن سال 2019 آسیا را به دست آورد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ در نخستین روزهای ماه دسامبر، مهم ترین اتفاق فوتبال آسیا مراسم برترین های سال 2019 این قاره است که در زمینه های مختلفی جوایز به نفرات برنده اهدا می شود.
15:33 - اکرم حسن عفیف به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا انتخاب شد. ژاوی هرناندز، سرمربی اسپانیایی تیم السد قطر این جایزه را به نمایندگی از اکرم عفیف دریافت کرد. سپس کلیپی از صحبت های اکرم عفیف پخش شد.

15:32- شیخ سلمان و جیانی اینفانتینو برای اهدای جایزه بهترین بازیکن سال آسیا روی سن آمدند.

15:29 - نوبت به کلیپ معرفی نامزدهای جایزه بهترین بازیکن مرد آسیا رسید و تصاویر علیرضا بیرانوند در کنار اکرم عفیف و توموآکی ماکینو به نمایش درآمد.
 

3

15:25 - پس از پخش کلیپی از نامزدهای جایزه بهترین بازیکن زن سال آسیا، جایزه این بخش به ساکی کوماگای از ژاپن اهدا شد. این فوتبالیست ژاپنی لحظاتی در مراسم سخنرانی کرد.

15:19 - جون اندو از ژاپن، به عنوان بهترین بازیکن زن جوان آسیا شناخته شد.

15:18 - سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام موفق شد بالاتر از سردار آزمون جایزه بهترین آسیایی شاغل در خارج از قاره کهن را به دست آورد.
 

1

15:15 - توموکی یوشیکاوا از ژاپن برنده جایزه بهترین بازیکن فوتسال در قاره کهن شد. در این بخش، مهدی جاوید از ایران هم نامزد بود. مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، جایزه بهترین بازیکن فوتسال را به یوشیکاوا از ژاپن تقدیم کرد.

15:12 - چانگ جونگ یونگ، سرمربی تیم ملی زیر 20 ساله های کره جنوبی به عنوان بهترین مربی مرد سال آسیا انتخاب شد.

15:08 - آساکو تاکاکورا، سرمربی ژاپنی تیم ملی زنان این کشور، جایزه بهترین مربی زن آسیا را به دست آورد. در این بخش، کتایون خسرویار از ایران هم نامزد بود. جایزه تاکاکورا در غیاب او به دبیر کل فدراسیون فوتبال ژاپن تقدیم شد.

2

15:00- جایزه تقدیر رییس AFC برای فوتبال پایه (الهام‌بخشی) به فدراسیون فوتبال چین رسید.

14:58 - جایزه تقدیر رییس AFC  برای فوتبال پایه (توسعه) به فدراسیون سنگاپور رسید.

14:55- جایزه تقدیر رییس AFC برای فوتبال پایه (بلندپروازی) به فدراسیون فوتبال برونئی رسید.

14:53 - جایزه بهترین فدراسیون فوتبال آسیا (الهام بخشی) به فدارسیون فوتبال ژاپن اهدا شد. در این بخش فدراسیون‌ فوتبال ایران هم کاندید بود.

14:50 - جایزه بهترین فدراسیون فوتبال آسیا  (توسعه) به فدراسیون فوتبال هنگ کنگ رسید.

14:40- جایزه بهترین فدراسیون فوتبال آسیا (بلندپروازی) به فدراسیون فوتبال گوام رسید.

14:35 - با دعوت مجریان برنامه، شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا روی سن رفت.

14:30- هم اکنون نامزدهای کسب عناوین مختلف به همراه مهمانان ویژه و مقامات AFC در سالن برگزاری مراسم در کشور هنگ کنگ حضور دارند و مراسم آغاز شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه