شمانیوز
کد خبر : 924909

ماریو بودیمیر با طرح شکایتی به فیفا، خواهان محکومیت پرسپولیس و دریافت مطالباتش شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، سرخپوشان پایتخت چهار فصل درخشان را با خارجی های خود سپری کردند و حالا با شکایت کروات ها دست و پنجه نرم می‌کنند. پس از برانکو و دستیارانش، حالا نوبت به شکایت ماریو بودیمیر رسیده است؛ مهاجمی که یک نیم فصل در جمع قرمزها بود و البته نتوانست رضایت هواداران را جلب کند.

 

شکایت او در حالی به باشگاه پرسپولیس رسیده که ۸۰ صفحه است و همین موضوع سبب تعجب اهالی فوتبال شده است. انصاری فرد شب گذشته با بیان این موضوع گفت: قرارداد او با پرسپولیس حدود ۵۰۰ هزار یورو بود که ۲۵ هزارتا را دریافت کرد. او حالا حق دادرسی و وکیلش را هم در پرونده آورده که اگر محکوم شویم به ۶۰۰ هزار یورو افزایش می‌یابد.

 

باشگاه پرسپولیس چند روز قبل طرح دفاعیات خود را به فیفا ارسال کرد.

 

نکته جالب این که ماریو بودیمیر در دوران ۴ ماهه حضورش در پرسپولیس، باتوجه به تعطیلی و حضور در خارج و... کمی بیشتر از۸۰ روز در ایران ماند اما بدقولی مدیران پرسپولیس و تصمیم گابریل کالدرون درباره او، سبب شد تا حالا با شکایت ۸۰ صفحه ای کار خود را پیش ببرد.

 

انصاری فرد همچنین گفت: مشکل ما با بازیکنان خارجی اینطور است که مثلا بودیمیر در باشگاه قبل از پرسپولیس ماهی ۱۵۰۰ یورو می‌گرفت و حالا ۲۸۰۰ یورو. باتوجه به قرارداد یک و نیم ساله او با پرسپولیس، فیفا می‌گوید شما باید این گپ بین ۳۵۰۰۰ یورو و ۵۰۰۰۰۰ یورو را پرداخت کنید.

 

در واقع سرخپوشان فارغ از اعاده دادرسی، باید حدود چهارصد و پنجاه یورو به ماریو بودیمیر بپردازند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه