شمانیوز
کد خبر : 924920

تاتنهام برای بازی مقابل منچستریونایتد در هتل لاوری اقامت نخواهد داشت.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، ژوزه مورینیو چهارشنبه به شهر منچستر باز می گردد و با تاتنهام مقابل تیم قبلی خود یعنی منچستریونایتد قرار می گیرد؛ دیداری که می تواند از جذابیت های زیادی برخواردار باشد.

 

ژوزه مورینیو در زمان حضورش در منچستر در یک هتل لوکس و پنج ستاره به نام "لاوری" اقامت داشت. نکته عجیب اما این بود که هزینه روزانه اقامت در این هتل چیزی بالغ بر 816 پوند بود که در نوع خود مبلغی عجیب و البته سرسام آور به حساب می آمد. همچنین لازم به ذکر است که بر اساس توافقی که با باشگاه منچستریونایتد شکل گرفته بود، هزینه اسکان آقای خاص در این هتل نیز به عهده باشگاه یونایتد بوده است.

 

نشریه دیلی میل اما مدعی شد که ژوزه مورینیو برای بازی روز چهارشنبه تاتنهام مقابل یونایتد، تیمش را در هتل "لاوری" مستقر نخواهد کرد. در عوض تاتنهام در هتلی روبروی قلعه پلازا واقع در قلب دانشگاه منچستر مستقر خواهد شد. این هتل تازه تاسیس است و مورینیو به خاطر مسائل مربوط به ترافیک شهر منچستر آن را برگزیده است.

 

 

مورینیو در زمان حضورش در منچستر تیمش را از هتل لاوری راهی بازی برابر والنسیا در لیگ قهرمانان کرده بود که به دلیل ترافیک، تیمش با 5 دقیقه تاخیر در آن مسابقه حاضر شد و البته جریمه 13000 پوندی باشگاه از سوی یوفا را در پی داشت؛ موضوعی که به نظر می رسد در مستقر نشدن تاتنهام در هتل لاوری نقش اساسی داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه