شمانیوز
کد خبر : 924945

کاتیا آویرو خواهر کریس رونالدو از اینکه فان‌دایک با او شوخی کرده است، ناراحت شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبر ورزشی ، ویرجیل فان‌دایک در مصاحبه‌ای پیش از شروع مراسم توپ‌طلا در واکنش به اینکه کریستیانو رونالدو در مراسم حضور ندارد گفت، ستاره پرتغالی رقیب او نبوده و به همین دلیل اینجا نیست. حرفی که با وجود شوخی بودن، واکنش کیتا آوِیرو خواهر ستاره یوونتوس را در پی داشت.

کاتیا که حس کرده بود به برادرش بی‌احترامی شده در صفحه اینستاگرام نوشت: «ویرجیل عزیز! تو جایی می‌روی که کریستیانو پیش از این هزاران بار رفته. همانطور که می‌بینی رونالدو در کشوری که در حال بازی هستی و هنوز برای یک بار هم قهرمان نشده‌ای، سه مرتبه قهرمان شده است. او حتی در کشوری که بازی می‌کنی به‌عنوان بهترین بازیکن و بهترین گلزن انتخاب شده است.

کریستیانو راه دیگری را رفته و به هترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شده است. رئال‌مادرید چیزی به خاطرت می‌آورد ویرجیل؟ شاید اینطور باشد، باشگاهی است که همراه کریستیانو در فینال لیگ قهرمانان تیم تو را شکست داد. رونالدو ۵ قهرمانی در این رقابت‌ها دارد. علاوه بر این رونالدو و هم‌تیمی‌هایش (پرتغال) در فینال موفق شدند تیم نارنجی تو (هلند) را شکست دهند.

این سخت بود ویرجیل؟ ما متأسف هستیم ویرجیل عزیز! در یکی از ناموفق‌ترین سال‌های دوران حرفه‌ای رونالدو، موفق ش بیشتر از تو جامبیاورد. حالا جام‌های ارزشمند را بالا ببرد، بعد صحبت خواهیم کرد. وقتی جام‌هایی که واقعاً مهم هستند را داشتی، آن وقت صحبت خواهیم کرد.»

 

عکس| پست کوبنده خواهر رونالدو برای فان‌دایک!

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه