شمانیوز
کد خبر : 924966

سرمربی نارنجی پوشان در شرایطی در نشست مطبوعاتی پیش از بازی حاضر شد که تاکنون تصویری اینچنین معترض از وی ندیده بودیم.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبر ورزشی؛  ابراهیم صادقی به عنوان یکی از بااخلاق ترین و آرام ترین فوتبالیست های تاریخ لیگ برتر محسوب می شد و از وقتی که به عنوان مربی روی نیمکت سایپا نشست تفاوتی در روحیات و اخلاق وی به چشم نیامد. اما گویا رفتارهای پر از حیا و احترام برای وی گران تمام شده است چرا که امروز و در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار فولاد خوزستان چهره ای عصبی و معترضی از او دیدیم که تاکنون ندیده بودیم. مرد وفادار لیگ برتر می گوید در این فوتبال خیری از درست صحبت کردن و بااحترام بودن و کشف و تربیت بازیکنان نوپا برای آینده فوتبال ایران ندیده است.

 

با یک اشتباه از رتبه هشتم به رده سیزدهم می روید

 

وقتی دوازده هفته از بازی های لیگ گذشته باشد صحبت از برنامه های استراتژیک یک مربی که قرار است چه کارهایی قرار است در لیگ انجام دهد تا تیمش نتیجه بگیرد از نظر من بی فایده است. اینکه شما برنامه سه ساله داشته باشید، 9 بازیکن در تیم ملی امید داشته باشید، 2 بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی جوانان داشته باشید و تیمی درست کنید که بازیکنان فراوانی را به فوتبال ایران معرفی کند از نظر من بی فایده است چرا که اشتباهات می تواند یک تیم را از رتبه هشتم و نهم ببرد در رتبه سیزدهم و چهاردهم قرار دهد.

 

هرکسی سر و صدا راه بیندازد نتیجه می گیرد

 

اینکه یک مربی جوان چقدر برای کارش وقت می گذارد و چقدر بازیکنانش را زیر نظر دارد اصلا مهم نیست چرا که اشتباهاتی تیم ما را از رده هشتم جدول به رتبه سیزدهم جدول رسانده است. بعد از گذشت دوازده هفته باید بگویم که با اخلاق بودن، احترام گذاشتن، خوب صحبت کردن نتیجه ای ندارد و اتفاقا برعکس، شلوغ کاری نتیجه ندارد. هرکسی که بیشتر سر و صدا کند و شلوغ کاری راه بیندازد تیمش نتیجه می گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه