شمانیوز
کد خبر : 924972

بعد از انتقاد تند پیرس مورگان، روزنامه‌نگار و مجری انگلیسی از ویرژیل فن‌دایک به خاطر شوخی او با رونالدو، فن‌دایک پاسخ تندی به مورگان داد و گفت با رونالدو فقط شوخی کرده است.

به گزارش شمانیوز به نقل ازورزش سه، بعد از شوخی عجیب و غریب ویرژیل فن‌دایک با کریستیانو رونالدو در مراسم توپ طلای دیشب که در آن فن‌دایک در پاسخ یک خبرنگار گفت مگر رونالدو رقیب من است؟ پیرس مورگان، روزنامه‌نگار و مجری مشهور انگلیسی در توییتر واکنش تندی به این حرف فن‌دایک نشان داد و گفت تو در حد رونالدو نیستی! فن‌دایک این حمله را بی‌پاسخ نگذاشت و در پاسخی تند خطاب به مورگان گفت با رونالدو تنها شوخی کرده است.

 

 

در مراسم توپ طلای دیشب لیونل مسی برای ششمین بار فاتح توپ طلا شد و ویرژیل فن‌دایک پشت سر او و جلوتر از کریستیانو رونالدو در رتبه دوم فهرست بیرون آمده از رای‌گیری ایستاد. فن‌دایک دیشب در جریان مراسم با رونالدو شوخی کرد و گفت متوجه نشده که رونالدو هم یکی از نامزدهای توپ طلا است چون او را در مراسم ندیده.

 

فن‌دایک در پاسخ به یک خبرنگار زمانی که از او درباره کریستیانو رونالدو پرسیده شد گفت:" مگر رونالدو رقیب من است؟". با اینکه اکثر رسانه‌ها این اظهارات فن‌دایک را به عنوان شوخی او با رونالدو تفسیر کردند اما پیرس مورگان که مشخص بود از حرف های فن‌دایک ناراحت شده در توییتی خطاب به او نوشت:" نه، کریستیانو از تو بازیکن به مراتب بهتری است. تو اصلا در حد او نیستی".

 

 

فن‌دایک هم اظهارات تند پیرس مورگان را بی‌پاسخ نگذاشت و به فاصله اندکی در توییتی در پاسخ به او نوشت:" سلام پیرس. اگر سریع خود را در قطار شبکه‌های اجتماعی نمی‌انداختی و مصاحبه را کامل گوش می‌دادی می‌فهمیدی که من آنجا فقط شوخی کردم و برای آن دو نفر یعنی مسی و رونالدو احترام خیلی زیادی قائلم".

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه