شمانیوز

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران امروز (سه شنبه) در سازمان لیگ قرعه کشی برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مشخص شدن چهره ۸ تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران امروز (سه شنبه) قرعه کشی این مرحله از جام حذفی در سازمان لیگ برگزار شد.

 

تیم‌های حاضر در قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار شد

 

تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران، سپاهان اصفهان، تراکتور تبریز، مس کرمان، شاهین شهرداری بوشهر، نفت مسجد سلیمان و شهرداری ماهشهر ۸ تیم حاضر در این مرحله خواهند بود.

 

قرعه کشی این مرحله از بازی‌ها با حضور سیروس دین محمدی و ادموند بزیک، بازیکنان اسبق استقلال و پرسپولیس، نمایندگان تیم‌های حاضر در این مرحله، امیرحسین روشنک مسئول برگزاری رقابت‌های جام حذفی، غلامرضا بهروان مشاور سازمان لیگ و سهیل مهدی سرپرست مسابقات سازمان لیگ انجام شد.

 

فینال جام حذفی فوتبال ایران در شهر شیراز و در ورزشگاه پارس برگزار می‌شود.

 

تیم‌های نفت مسجدسلیمان و تراکتور تبریز به دلیل اینکه در بازی آخر خود مهمان بوده‌اند، در صورتی که با هم برخورد نکنند در این مرحله میزبان خواهند بود، در صورتی که با هم برخورد کنند قرعه‌کشی خواهد شد.

 

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی

استقلال تهران - سپاهان اصفهان

شهرداری ماهشهر - پرسپولیس تهران

نفت مسجد سلیمان - شاهین شهرداری بوشهر

تراکتور تبریز - مس کرمان

برای تعیین تیم میزبان در ۲ بازی ابتدایی، یک بار دیگر قرعه کشی شد و بر این اساس دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان به میزبانی تهران و دیدار تیم‌های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس به میزبانی ماهشهر برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه