شمانیوز
کد خبر : 925016

استقلالی ها خاطره چندان خوبی از رویارویی با سپاهان در جام حذفی ندارند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛ دو تیم استقلال و سپاهان در شرایطی باید در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم بروند که این تیم حدود 6 سال پیش در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم رفته بودند و طلایی پوشان فینالیست شدند. 

سپاهان و استقلال آخرین بار 6 سال و 9 ماه پیش در نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که بازی در وقت های معمولی با گل خلعتبری برای سپاهان و فرزاد حاتمی برای استقلال به تساوی رسید.

در این بازی فرشید طالبی در ابتدای بازی چون جلوی موقعیت آشکار گل را از برهانی گرفت از زمین بازی اخراج شد اما دقایق بعد خطای معمولی خسرو حیدری با بزرگنمایی محمدرضا خلعتبری همراه شد و علیرضا فغانی مدافع راست استقلال را از زمین بازی اخراج کرد.

در نهایت بازی در وقت های اضافه و قانونی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و  در ضربات پنالتی سپاهان 5 بر 4 به پیروزی رسید. 

نکته جالب ضربه پنالتی بود که مهدی رحمتی از دست داد و البته پنالتی چیپ زیبای جواد نکونام که شهاب گردان نتوانست آن را مهار کند. 

حالا استقلال و سپاهان 6 سال و نیم بعد از آن بازی دوباره در جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند، بازی که این بار آبی ها امیدوارند در آن پیروز شوند و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند.

19

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه