شمانیوز
کد خبر : 925017

تیم فوتبال سپاهان از سه دیدار پراهمیت برابر پرسپولیس، تراکتور و استقلال هفت امتیاز کسب کرده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  لیگ نوزدهم هم مانند لیگ هجدهم در شرایطی دنبال می شود که پنج تیم مدعی کسب قهرمانی نشان داده اند؛ پس نتایجِ تیمی که می خواهد قهرمان شود مقابل سایر مدعیان، می تواند سرنوشت قهرمان لیگ را مشخص کند.

شاگردان امیرقلعه نویی در بررسی این فاکتور تاکنون شرایط خوبی داشته اند و اگر بتوانند به همین روند ادامه دهند، می توانند قهرمان لیگ نوزدهم لقب بگیرند.

آنها تا پایان هفته دوازدهم با سه تیم مدعی پرسپولیس، تراکتور و استقلال بازی کرده اند؛ سپاهان در آزادی با نتیجه 2 بر صفر پرسپولیس را شکست داد و سپس در خانه با نتیجه 2 بر صفر از سد شاگردان دنیزلی عبور کرد. آخرین دیدار این تیم برابر استقلال بود که در پایان به تساوی 2 بر 2 ختم شد.

با این وصف در بازی های مستقیم، بین تیم های مدعی قهرمانی، زردهای اصفهان توانسته اند با متوسط ۲ گل زده در هر بازی، از ۳ بازی ۷ امتیاز بگیرند و بی شکست بمانند و این در شرایطی است که سایر تیم های مدعی وضعیت متفاوتی از این حیث دارند و این همان فاکتوری است که در صورت ادامه آن، امیرقلعه نویی را به کسب ششمین عنوان قهرمانی اش در لیگ برتر امیدوار می کند.

20

*گفتنی است که شاگردان کالدرون از چهار دیدار خود برابر مدعیان قهرمانی تنها یک پیروزی به دست آورده اند و سه شکست در کارنامه آنها دیده می شود.

*استقلال که با سه تیم تراکتور، سپاهان و پرسپولیس بازی کرده، از این سه بازی 4 امتیاز کسب کرده و این هفته به مصاف شهر خودرو می رود.

*در نهایت تراکتور هم شرایط خوبی از این حیث ندارد. این تیم دو شکست مقابل استقلال و سپاهان به دست آورده و تنها پیروزی اش مقابل پرسپولیس به دست آمده؛ ضمن اینکه دیدار آنها برابر شهر خودرو هم به تعویق افتاد تا سپاهان بهترین تیم میان مدعیان قهرمانی در تقابل های مستقیم با این تیم ها باشد.

*شاگردان امیرقلعه نویی در هفته ماقبل پایانی رقابت های مرحله رفت لیگ نوزدهم در مشهد به مصاف شهر خودرو می روند.

سپاهان ؛ ۷ امتیاز از ۳ بازی بزرگ
در بازی های مستقیم، بین تیم های مدعی قهرمانی، زردهای اصفهان توانسته اند با متوسط ۲ گل زده در هر بازی، از ۳ بازی ۷ امتیاز بگیرند و بی شکست بمانند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه