شمانیوز

مدیر ورزشی یوونتوس هرگونه احتمال جدایی رونالدو در پایان فصل را تکذیب کرد و تاکید داشت که فوق ستاره پرتغالی در تورین فاتح توپ طلا می شود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه ؛  کریستیانو رونالدو شب گذشته در مراسم بهترین های سال ایتالیا حضور داشت و عنوان بهترین بازیکن را از آن خود کرد. این در حالی بود که لیونل مسی رقیب همیشگی رونالدو، در پاریس برای ششمین بار فاتح توپ طلا شد و از فوق ستاره پرتغالی که 5 توپ طلا را دارد، پیشی گرفت.

شایعات زیادی شنیده می شود مبنی بر اینکه رونالدو با مائوریتزیو ساری سرمربی یووه مشکل دارد و برای فتح دوباره توپ طلا قصد دارد در پایان فصل از یوونتوس جدا شود. او با باشگاه تورینی تا سال 2022 قرارداد دارد.

فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس در واکنش به این شایعات و نیز دلیل شرکت نکردن رونالدو در مراسم توپ طلا به اسکای اسپورتس ایتالیا گفت:« رونالدو مشغولیتی دیگر داشت و نمی توانست در پاریس باشد. او می خواست در مراسم بهترین های ایتالیا حاضر باشد، چون بهترین بازیکن سال شناخته شده بود. رونالدو جاه طلب است و شک نکنید که سال بعد هم در یوونتوس خواهد ماند. او می خواهد با پیراهن یووه فاتح توپ طلا شود و به این هدف خواهد رسید. ما نیز در این راه حامی او هستیم.»

28

پاراتیچی در مورد احتمال خرید بازیکن در زمستان و جدایی مانژوکیچ گفت:« در پنجره زمستانی نه بازیکن می خریم و نه می فروشیم؛ به استثنای ماریو مانژوکیچ.»

تمدید دیبالا:« هنوز در مورد تمدید با او حرف نزده ایم و زمانش که برسد، صحبت خواهیم کرد.»

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied