شمانیوز
کد خبر : 925036

کایل واکر مدافع ملی پوش منچسترسیتی به ستایش از لیورپول پرداخت و این تیم را شایسته صدرنشینی دانست.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ورزش سه؛ لیورپول با اختلاف هشت امتیازی با لسترسیتی در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و در مسیر کسب قهرمانی در لیگ برتر است. منچسترسیتی قهرمان دو فصل اخیر لیگ برتر 11 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد و در رده سوم است.

کایل واکر، مدافع سیتی که تابستان 2017 از تاتنهام راهی سیتی شد، درباره شرایط لیورپول برای قهرمانی در لیگ برتر گفت:‌« ما تغییر کمی نسبت به فصل قبل داشتیم و دلیل اینکه امتیاز از دست دادیم این است که یا حریفان قوی شدند یا ما خسته شدیم. نسبت به فصل قبل تغییر کمی داشتیم و نباید این‌طور امتیاز از دست می‌دادیم. باید کلاهمان را به احترام لیورپول برداریم. آنها فوق العاده بودند و با شایستگی در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند ولی هنوز رقابت برای کسب قهرمانی تمام نشده است.»

36

واکر در ادامه گفت:« ترکیب خیلی خوبی در تیم ما وجود دارد که می‌توانیم هر حریفی را از پیش رو برداریم. فقط باید متمرکز باشیم و بازی به بازی پیش برویم و بتوانیم سه امتیاز بازی‌های خودمان را به دست بیاوریم. اواخر فصل قبل ما توانستیم 14 برد پیاپی در لیگ برتر به دست بیاوریم و چنین عملکردی می‌تواند به ما کمک کند تا بار دیگر اختلاف خودمان را با صدر جدول کم کنیم.»

منچسترسیتی امشب باید در لیگ برتر انگلیس برابر برنلی قرار گیرد که این دیدار در زمین برنلی برگزار می شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه