شمانیوز
کد خبر : 925680

مزدک در تصاویری که از او پخش شد، بسیار پر استرس مقابل دوربین قرار گرفت. او حتی تپق هم می زد و برابر آقای کارشناس که با تسلط بیشتر، نقش محوری پیدا کرد بود به محاق رفت.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبر ورزشی: آرتین زهرابی؛  های لایت برنامه تلویزیونی جدید مزدک میرزایی در شبکه ماهواره ای، این روزها فضای اکسپلور اینستاگرام را حجیم تر از قبل کرده تا دیگر دچار تردید نشویم کار یکی از گزارشگران خوب فوتبال، در ایران تمام شد.
باور این که مزدک میرزایی از ایران برود شاید برای خیلی ها هنوز ممکن نباشد اما این اتفاقی است که به مرور زمان برای بسیاری رخ داده و چیز عجیبی نیست. مهاجرت، پدیده ای است که در اینجا مسبوق به سابقه است اما سوال اصلی این است چرا مزدک میرزایی؟ چرا گزارشگری موفق که می توانست یک برنامه ساز قابل توجه باشد به این روز افتاد؟
 
مزدک در تصاویری که از او پخش شد، بسیار پر استرس مقابل دوربین قرار گرفت. او حتی تپق هم می زد و برابر آقای کارشناس که با تسلط بیشتر، نقش محوری پیدا کرد بود به محاق رفت.
البته این برنامه نخست مزدک میرزایی بود و لابد به زودی و با چند اجرای دیگر جا می افتد و کارش را بهتر انجام می دهد اما مساله این است که میرزایی ها در فوتبال ایران، آن طور که شایسته بود در کانون توجه قرار نگرفتند. این ایراد قطعا به عادل فردوسی پور که ۲۰ سال در صدا و سیما برنامه سازی کرد، کمتر وارد است. او از این نظر اشباع شده بود اما در هیچ کجا، چهره ای محبوب و تاثیرگذار مثل فردوسی پور را خانه نشین نمی کنند، مزدک میرزایی را به این سادگی ناامید نمی کنند و جریان برنامه سازی را به سمتی سوق می دهند تا نیروهای قابل توجه که قابلیت جذب مخاطب را دارند، سر کار خود حاضر باشند.
 
مزدک میرزایی پایانی بود بر پایان یاس و ناامیدی عمیقی که در وجود او اثر گذاشت و بیش از این طاقت نیاورد اما فراموش نکنیم، انسان ها هر کدام خصلت های متفاوتی دارند. عده ای بیشتر اهل مبارزه اند، برخی خیلی زود خود را می بازند اما این ماجرا، آن قسمت سرمایه سوزی را کمرنگ نمی کند. استعدادی که همین جا کشف شد و بی شمار استعدادهایی که داریم و باید آنها را ببینیم. جوانانی که دوست دارند وارد چنین عرصه هایی شوند و جای همین نیروها را بگیرند. 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه