شمانیوز

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: برخلاف شایعات مطرح شده هنوز با هیچ بازیکنی برای پیوستن به پرسپولیس به توافق قطعی و کامل نرسیده‌ایم.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبر ورزشی: حسین قدوسی در خصوص شایعه توافق باشگاه پرسپولیس با یک بازیکن خارجی، گفت: برخلاف شایعات مطرح شده تا به حال با هیچ بازیکنی به توافق قطعی و کامل نرسیده‌ایم. البته باشگاه با چند بازیکن توافقاتی داشته اما هنوز آقای کالدرون به عنوان سرمربی هیچ نظری درباره بازیکنان نداده است.

57866275

وی ادامه داد: از طرف دیگر از سوی باشگاه گزینه‌هایی به آقای کالدرون معرفی شدند اما او هنوز نظر خود را درباره این بازیکنان اعلام نکرده است. به همین خاطر هنوز با هیچ بازیکنی به توافق قطعی نرسیده‌ایم.از هواداران و رسانه‌ها هم می‌خواهم که به این شایعات توجه نکنند چرا که این مسائل فقط کار پرسپولیس را سخت می‌کند. ما هنوز با هیچ بازیکنی برای پیوستن به پرسپولیس به توافق قطعی و کامل نرسیده‌ایم.

مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: برخی‌ها از گزینه‌هایی نام می‌برند که بازیکنان رزومه‌داری هستند و مبلغ قرارداد آنها خیلی بالاست یا اینکه بازیکنانی مطرح می‌شوند که با باشگاه خود قرارداد دارند و امکان جذب آنها نیست. متاسفانه برخی‌ها تلاش می‌کنند تا گزینه‌های کادرفنی و بازیکنان تخریب شوند و در این بین باید هواداران هوشیار باشند و تحت تاثیر این اخبار قرار نگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه