شمانیوز

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ترکیب این تیم برای بازی با سایپا را مشخص کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از فارس: کالدرون برای بازی با سایپا ترکیب زیر را انتخاب کرده است:

بوژیدار رادوشِویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، مهدی ترابی، وحید امیری، بشار رسن و علی علیپور

این دیدار ساعت 15 در ورزشگاه شهرقدس آغاز می شود

همچنین ورزش سه نوشت: تیم پرسپولیس در هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ نوزدهم در ورزشگاه شهر قدس مهمان سایپا است. در این بازی گابریل کالدرون مجددا به ترکیب نفرات خود در خط دفاع دست زده و با چند تغییر تیمش را برای این بازی آماده کرده است.درون دروازه پرسپولیس به دلیل آسیب دیدگی علیرضا بیرانوند از ناحیه کشاله، گلر کروات این تیم خواهد ایستاد.

در خط دفاعی محمد حسین کنعانی زادگان به نیمکت ذخیره ها منتقل شده و سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده زوج مدافعان میانی پرسپولیس هستند. دیگر تغییر کالدرون مربوط به سمت چپ خط دفاع است؛ جایی که بعد از چند بازی فرصت به محمد نادری رسیده تا به جای محمد انصاری در ترکیب اصلی قرار بگیرد. مدافع راست سرخپوشان هم مثل دیدارهای قبلی، مهدی شیری است که به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده است.

هافبک های مرکزی پرسپولیس مانند دیدارهای قبل احمد نوراللهی و محسن ربیع خواه هستند. کالدرون از این ترکیب دو نفره در میانه میدان راضی است و یک بار دیگر آنها را کنار هم در بین نفرات اصلی قرار داده است.مهدی ترابی بشار رسن و وحید امیری هم سه عنصر تهاجمی پرسپولیس هستند که مثل بازی های قبلی در ترکیب اصلی قرار دارند. این سه نفر در کنار هم عملکرد خوبی داشته اند. ترابی که ستاره بی بدیل پرسپولیس در این فصل بوده، بشار رسن هم از زمانی که به ترکیب اصلی اضافه شده یک مهره درخشان برای پرسپولیس بوده و وحید امیری هم رفته رفته فرم مناسب خود را بازیابی کرده است.

مهاجم هدف تیم پرسپولیس هم علی علیپور است. امید اصلی گلزنی سرخ ها در این فصل که تا کنون 4 گل در لیگ به ثمر رسانده، به دنبال این است که سرانجام در دو هفته متوالی لیگ برتر گلزنی کند. او هفته قبل دروازه گل گهر را باز کرده بود.

بدین ترتیب، نفرات اصلی پرسپولیس مقابل سایپا عبارتند از:
بوژیدار رادوشویچ - محمد نادری - سید جلال حسینی - شجاع خلیل زاده - مهدی شیری - احمد نوراللهی - محسن ربیع خواه - مهدی ترابی - بشار رسن - وحید امیری - علی علیپور

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه