شمانیوز
کد خبر : 927200

علی فتح‌الله زاده گفت: متاسفانه یک عده بی‌اخلاق هستند و هر چه می‌گویم برداشت خودشان را می‌کنند. در این شرایط سکوت می‌کنم تا همه چیز حالت عادی و طبیعی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از خبر ورزشی؛ علی فتح‌الله‌زاده ، در خصوص حضورش مقابل وزارت ورزش در جمع هواداران تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: من رفته بودم که با هواداران صحبت کنم و آن‌ها را دعوت به آرامش کنم. وقتی آنجا بودم به من پیغام دادند به داخل وزارتخانه بروم تا با برخی از معاونین وزیر صحبت کنم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا مدیرعامل استقلال می‌شود یا خیر، گفت: من هیچ حرفی نمی‌توانم بزنم. متاسفانه یک عده بی‌اخلاق هستند و هر چه می‌گویم برداشت خودشان را می‌کنند. در این شرایط سکوت می‌کنم تا همه چیز حالت عادی و طبیعی داشته باشد.
گزینه مدیریت در استقلال در پاسخ به این سؤال که دیدگاهش پیامون اتفاقات رخ داده برای پرداخت طلب استراماچونی چیست، گفت: چند دقیقه پیش با آقای خلیل‌زاده صحبت کردم و حرف‌هایی که می‌زنم به نقل از ایشان است. دوستان بعدا دوباره نگویند فتح‌الله‌زاده این صحبت‌ها را کرده است. ظاهرا مسئولان فعلی باشگاه ۴ بسته را به استراماچونی پیشنهاد داده‌اند و قرار است این مربی تا ساعت ۵ بعد از ظهر به مسئولان استقلال خبر دهد.

12

وی تصریح کرد: قرار شده استراماچونی با وکلایش صحبت و مشورت کند و در نهایت اگر به جمع‌بندی رسید برود و چک نهایی‌اش را بگیرد. اگر این اتفاق نیفتد کار واقعا سخت می‌شود، چون من خودم حس می‌کنم نباید هوادار را بازی داد و باید با آن‌ها روراست بود.
فتح‌الله‌زاده خاطر نشان کرد: شرایط واریز پول بسیار سخت است و او هم باید تا حدودی با شرایط ما کنار بیاید. تصور من این است که می‌شود ۱۰ هزار دلار، ۱۰ هزار دلار به این مربی پول داد تا با خود به کشورش ببرد. مسئولان باشگاه هم به او گفته‌اند ما می‌توانیم در ترکیه یا دبی برایش حساب باز کنیم و همه این پیشنهادات صورت گرفته است. دیگر خودش باید این درخواست‌ها را بپذیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه