شمانیوز

سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: برگزاری مسابقات فوتبال در تمامی رده ها منوط به شرایط مناسب آب و هوایی و تصمیم گیری استانداری و نهادهای مربوطه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا: با توجه به افزایش لحظه‌ای شاخص آلودگی هوا در  استان تهران و  هشدارهایی که از سوی استانداری تهران در این خصوص صادر می‌شود، در صورتیکه  شرایط برگزاری مسابقات ورزشی و به ویژه فوتبال برای هفته آینده خطرناک اعلام شود، سازمان لیگ فوتبال ایران نیز طبق مقررات اقدام خواهد کرد.

 اگرچه تقویم مسابقات فصل ۹۹-۹۸ بسیار فشرده است اما اولویت سلامت ورزشکاران، داوران و تماشاگران خواهد بود به همین دلیل در صورت اعلام وضعیت اضطرار آلودگی هوا، تمامی مسابقات لیگ برتر و سایر رده های لیگ، دسته اول، دوم و سوم و جام حذفی سراسر کشور که در استان تهران برگزار می شود و مسابقات رده های سنی مختلف در استان تهران لغو خواهد شد.

با این حال سازمان لیگ تا این لحظه اصرار به برگزاری مسابقات طبق تقویم اعلام شده خواهد داشت که با اعلام استانداری تهران مطابق قانون تصمیم گیری می شود.

طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ قرار است استقلال و سپاهان هفته آینده، دوم دی‌ماه در چارچوب رقابت‌های جام‌حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند که البته برگزاری این دیدار با مخالفت حمید استیلی سرمربی تیم ملی امید مواجه شده و او خواستار حضور بازیکنان امید این دو تیم در اردوی تیمش است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه