شمانیوز
کد خبر : 927600

​باشگاه سپاهان اصفهان گزینه میزبانی از تیم النصر عربستان را به فدراسیون فوتبال ایران معرفی کرده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرورزشی: تیم فوتبال سپاهان اصفهان که در لیگ قهرمانان آسیا با تیم النصر هم‌گروه شده است برای میزبانی از این تیم باید کشوری سوم را به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کند.

گزینه‌های باشگاه اصفهانی برای میزبانی از النصر سه کشور امارات، قطر و ازبکستان هستند که در این بین تأکید سرمربی زردپوشان روی کشور ازبکستان است. امیر قلعه‌نویی در همین خصوص نظر خودش را به مسعود تابش اعلام کرده و مسؤولان باشگاه سپاهان نیز بر اساس نظر او مکاتبات لازم برای را با فدراسیون فوتبال کشورمان انجام داده‌اند.

درحال حاضر بخش روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال ایران درخواست باشگاه سپاهان را به فدراسیون فوتبال ازبکستان اعلام کرده و منتظر پاسخ آن‌ها برای مشخص شدن تکلیف میزبانی از نماینده کشور عربستان است. قرار است پاسخ و نظر فدراسیون فوتبال ازبکستان طی روز‌های آینده به فدراسیون فوتبال ایران اعلام شود.

این در حالی است که گفته می‌شود فدراسیون فوتبال آسیا با میزبانی النصر از سپاهان، در کشور بحرین موافقت کرده است.

تیم فوتبال سپاهان در گروه D لیگ قهرمانان آسیا موسوم به گروه مرگ، با تیم‌های النصرعربستان و السد قطر همگروه است و تیم چهارم این گروه نیز ممکن است العین امارات باشد که در مرحله پلی‌آف باید با برنده مسابقه بنیادکارازبکستان و الزورا عراق، دیدار کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • فاطی

    اگه مشهد این اتفاق افتاده بود که بعضی منقرض والعقل میگفتن بخاطر عربهای عراقی هست ولی الان فک شون بسته شده

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه