شمانیوز
کد خبر : 927851

دروازه‌بان اسطوره ای و اسبق تیم‌ملی فوتبال؛ هم در گذشته و هم حال یکی از محبوب‌ترین چهره‌های تاریخ فوتبال ایران بوده است. ماجرای خط خوردن او از تیم‌ملی هنوز جنجال‌ساز است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تابناک: یکی از جنجالی‌ترین اتفاقات فوتبال ایران در سال ۲۰۰۰ رقم خورد. وقتی ایران عازم رقابت‌های جام‌ملت‌های لبنان بود. تیم ملی کلی ستاره نامی داشت و همه معتقد بودند باید به سادگی قهرمان جام ملت‌ها شویم. در آستانه مسابقات، اما نام احمدرضا عابدزاده از لیست تیم ملی خط خورد.

اسماعیل حلالی یکی از بازیکنان آن تیم درباره ماجرای خط خوردن عابدزاده می‌گوید: «قبل از جام ملت‌ها به قطر رفتیم و اردو زدیم. پاسپورت ما دست مسئولان بود و برایمان ویزای لبنان گرفتند. هنوز اسامی نهایی اعلام نشده بود. در فرودگاه که پاسپورت‌ها را به ما دادند، مشخص بود ویزای لبنان داخل پاسپورت خورده. عابدزاده، اما هر چه گشت دید ویزایی در پاسپورت او نخورده. آنجا بود که فهمید خط خورده و در همان فرودگاه بدجور شاکی شد!» همین چند وقت پیش جلال طالبی مربی وقت تیم ملی گفت: عابدزاده خودش در قطر به استیلی که هم اتاقش بود گفت: دیگر نمی‌تواند بازی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه