شمانیوز
کد خبر : 928139

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: سرمربی آرژانتینی پرسپولیس اظهاراتی درباره شرایط علیرضا بیرانوند بیان کرد و گفت از این دروازه بان ملی پوش حمایت می کند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبر انلاین : گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی به افشین پیروانی، مدیر تیم پرسپولیس اعلام کرد علیرضا بیرانوند با شروع  تمرین‌های نیم‌فصل دوم می‌تواند در آن شرکت کند. پیروانی نیز این پیام را به دروازه‌بان پرسپولیس انتقال داده است.

کالدرون در همین رابطه اظهار داشت: بیرانوند گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی است. پیش از این هم گفتم روی او از شروع نیم‌فصل دوم حساب کرده‌ام و الان هم همان را می‌گویم. بیرانوند در بازی با نساجی هم بازی نمی‌کند و تصمیم گرفتم تا او استراحت کند و با شروع تمرینات نیم‌فصل دوم به جمع ما ملحق شود.

کالدرون افزود: این پیروزی‌ها را هم به هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم همیشه دل‌شان شاد باشد. بیرانوند را مثل پسر خودم دوست دارم و او از ماه ژانویه و شروع مجدد تمرینات با تمرکز و هدف بالا کنار ما خواهید بود. خواهید دید که علی در بهترین شرایط فوتبال خود خواهد بود. من بهترین‌ها را برای بیرانوند  می‌خواهم و هر تصمیم من و کادر فنی به همین دلیل است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه