شمانیوز
کد خبر : 930032

۲ بازیکن تیم امید در خلال اردوی این تیم در سونگلای تایلند درباره شهید قاسم سلیمانی صحبت کردند.

به گزارش شما نیوز به نقل از ایرنا محمد مهدی مهدی‌خانی در حاشیه تمرین تیم فوتبال امید اظهار داشت: شهادت سردار قاسم سلیمانی را به همه مردم ایران تسلیت می‌گویم. وقتی که این خبر را شنیدیم بسیار ناراحت شدیم. کمترین کاری که می‌توانستیم انجام بدهیم،  یاد کردن از ایشان در تمرین روز گذشته بود. سردار سلیمانی در قلب همه مردم ایران بود. امیدوارم بتوانیم راه این شهدا را ادامه دهیم چرا که امنیت کنونی را مدیون آنها هستیم.

 

وی در ادامه افزود: من خودم در خانواده شهدا بزرگ شده‌ام. پدربزرگم شهید شد و پدرم جانباز است. می‌دانم که چه سختی‌هایی را متحمل شده‌اند. آنها جانفشانی‌های زیادی را انجام داده‌اند تا ما امنیت داشته باشیم.

 

حسین ساکی، مدافع تیم امید نیز درباره شرایط اردو گفت: خدارا شکر که شرایط خوبی داریم. سونگلا، یک روستا به حساب می‌آید و با در نظر گرفتن این شرایط، اوضاع خوب است. نسبت به دیگر تیم‌ها زودتر راهی تایلند شده‌ایم تا با شرایط آب و هوایی و اختلاف ساعت کنار بیاییم.

 

وی همچنین درباره شهید قاسم سلیمانی بیان داشت: وقتی خبر را شنیدیم خیلی شوکه شدیم. قبل از آغاز تمرین یک دقیقه سکوت کردیم و یادشان را گرامی داشتیم و فاتحه‌ای خواندیم. جایگاه شهدا نزد خداوند و مردم ویژه است. آنها قهرمان‌های واقعی هستند و همیشه یادشان زنده خواهد بود. در فضای مجازی دیدم که مردم خوزستان چه عزاداری‌هایی انجام دادند. سردار سلیمانی در موقعی که سیل در خوزستان آمد به طور شخصی حضور داشت و به همین دلیل مردم او را دوست داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه