شمانیوز
کد خبر : 930357

نشریه اسپورت، چاپ شهر کاتالونیا، گزارش داد که باشگاه بارسلونا به آرتور ویدال اعلام کرده که قصدی برای فروش این بازیکن ندارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از ورزش سه، آرتور ویدال در تابستان سال ۲۰۱۸ با قراردادی به ارزش ۱۹ میلیون یورو از بایرن مونیخ به بارسلونا پیوست. این ستاره شیلیایی اما از زمان پیوستن به بارسلونا نتوانسته خودش را به ترکیب اصلی این تیم تحمیل کند و طی این دو فصل اکثراً به عنوان یک بازیکن تعویضی برای بلوگرانا به میدان رفته است. با این وجود هر گاه که ویدال در ترکیب آبی اناری ها قرار گرفته، عملکرد درخشانی از خود ارائه داده است.

 

 

 


نیمکت‌نشینی ویدال در فصل جدید نیز ادامه پیدا کرده و همین موضوع باعث شده که این ستاره شیلیایی خواهان جدایی از بارسلونا باشد. طی هفته های اخیر نیز شایعات زیادی درباره توافق دو باشگاه اینتر و بارسلونا برای انتقال ویدال به نراتزوری مطرح شده بود اما تاکنون این اتفاق رنگ واقعیت به خود نگرفته است؛ انتقالی که قطعا خود آرتور ویدال و آنتونیو کونته استقبال ویژه ای از آن خواهند کرد.

در همین رابطه نشریه اسپورت چاپ، ایالت کاتالونیا، صفحه اصلی امروز خود را به حواشی مربوط به جدایی ستاره ۳۲ ساله و شیلیایی بارسلونا یعنی آرتور ویدال اختصاص داده است. اسپورت با تیتر " تو خواهی ماند" مدعی شده که آرتور ویدال در بارسلونا ماندگار خواهد شد.

 

 در گزارش روی جلد اسپورت در این رابطه آمده است: " بارسلونا به ویدال اطلاع داده که به دلیل اهمیت بالای این بازیکن برای تیم، باشگاه قصدی برای فروش او به اینتر ندارد. باشگاه اینتر نیز ویدال و نزدیکان او را برای این انتقال تحت فشار قرار داده اما باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد که دلیلی برای فروش این ستاره شیلیایی در ژانویه وجود ندارد."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه