شمانیوز
کد خبر : 930779

روزنامه اسپانیایی مارکا مدعی شده که بارسلونا به دقت درگیری های بین ایران و آمریکا را در دوران حضور خود در عربستان سعودی برای رقابت های سوپرکاپ اسپانیا زیر نظر دارد.

به گزارش فوتبالی، رقابت های سوپرکاپ  اسپانیا  امسال به شکل متفاوتی برگزار خواهد شد. چهار تیم بارسلونا، اتلتیکو مادرید، رئال مادرید و والنسیا در این رقابت ها حضور دارند. امشب در جده رئال مادرید برابر والنسیا قرار خواهد گرفت و برنده این  بازی  فینال رقابت ها را در برابر برنده دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید که فردا شب در همین شهر برگزار خواهد شد، انجام می دهد. همزمانی این رقابت با تنش های منطقه باعث شده که شرایط برای تیم ها کمی بحرانی شود.

44

بر اساس خبر مارکا، باشگاه  بارسلونا  آماده است تا اتفاقات مختلفی را در پیش داشته باشد که یکی از آنها وارد شدن  عربستان  به این تنش هاست. در حال حاضر هیچ اثری از امکان این اتفاق دیده نمی شود اما خبرنگاران اسپانیایی معتقد هستند که اتحاد این کشور با آمریکا و مشکلاتی که با  ایران  دارد ممکن است برای آنها دردسرساز شود. تیم ارنستو والورده روز چهارشنبه پیش از دیدار با اتلتیکو مادرید در ورزشگاه شاه عبدالله در  زمین  تمرین باشگاه الاهلی تمرین خواهد کرد. در روزهای اخیر  نیروهای امنیتی  تیم ها پس از تنش های منطقه افزایش پیدا کرده اند. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه